756 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (59)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Si-An

23

11:18

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kamila je dost ok. Prva tohtorocna Skandinavia dopadla 99,5 percenta. Velmi sa za Kamilu a Martina tesim :) My sme dnes dorazili do Sianu, krasne cinskeho mesta a…

Jozo Fórum
V Suzhou

21

16:09

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sprava o pocasi: 44 stupnov, slnecno. V hangzhou sme este rano stihli "starobylu" ulicku z dynastie Ming, ktoru cinska vlada postavila pred 3 rokmi a svedci o pozitivnom…

Jozo Fórum
Villo

20

16:19

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Villko! Jozinek trosku prehani vsechny zdravim. Na Macau chvili nejezdily trajekty, tak jsem se tam chvilku pozdrzel. No a dnes to byla zase smula jako vzdy. No…

Kuba Fórum
Vilovi

20

16:06

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nesklamal :) a vobec. zasa mi je v praci straaaasne dobre. zdravi ta aj kuba od vedlajsieho pocitaca.

Jozo Fórum
Milanovi

20

16:05

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milan, ozvi sa pls o a napis jej kam a kedy ma pristavit bus. :)

Jozo Fórum
V Hangzhou

20

15:31

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat nasa letna Cina..skutocne letna, teplota dnes 44 stupnov a snad sa ma aj oteplit ci co :) kazdy z nasej 15 clennej skupinky obcas kukne nahor a hlada nejaky mracik.…

Jozo Fórum
Sanghaj - prvy cinsky den

18

14:22

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasim, ze sme vsetci, co sme z Bratislavy vyrazili, do Sanghaja aj stastne dorazili. Ked ste si vy lihali spat, my sme sa vitali na najmodernejsom letisku Ciny a s…

Jozo Fórum
Sanghaj, uz sa to blizi

17

13:32

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako mi pisala Mirka, skupinka v poriadku odisla do Helsink a teraz by mali byt niekde nad Kareliou na dlhej ceste do Ciny. Tesim sa. Dnes bolo v Shanghaji 36 a zajtra ma…

Jozo Fórum
Sanghaj

16

18:19

júl

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A ja uz zdravim zo Sanghaja. Hongkong sa s nami lucil tajfunom. Mesto totalne ochromene, este ze sme usli. Takze zelam mojej skupinke stastny let, pozdravujte odo mna…

Jozo Fórum
dobry a dobri..

08

12:25

jún

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

v cine sa pise budu dobry :) zajtra to opravim :)

Jozo Fórum
V lietadle

08

12:24

jún

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Verim, ze na mna budu v lietadle dobry.. Ked uz mam dnes aj narodky :) alenka, bookla si mi aj narodeninovu tortu :) ?

Jozo Fórum
Do Omanu

08

12:22

jún

2004

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tom, uzi si to :) ja ponahlam domov a potom na vikend do bruselu. alenka je genialna a zarezervovala mi exitove miesto. :) prave do pekingu prisiel olympijsky ohen a…

Jozo Fórum