754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (40)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

sme v Shanghaji

27

15:27

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ni hao zo Sanghaja vsetkym na Slovensku. Je nadherny vecer, stihacky sa pripravuju na 1. okotber, najvacsi sviatok Cinskej ludovej republiky a lietaju nad mestom, kde si…

Mame to pekne podelene

26

04:57

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Palo sa mi dnes o 5 rano hlasil zo Sanghaja, Mato o tri hodiny neskor zo Shigatse a my prave opustame Peking. Mame to pekne podelene. Aj vcera bol plny den, tri hodiny v…

Nefufníme

25

07:12

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa skupina je asi prva ktora nechytila vyskovu chorobu. Neskutocne. Behame si po Tibete ako tibetania a ani nefunime. Za chvilu naberame smer pori Brahmaputre do…

Mirke

24

14:09

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ok Mirka. Uzivaj si Vietnam. Azia ma totalne caro. Okolo mna je teraz asi 300 Cinanov, hrajucich sa pocitacove hry. Niektori su tu zjavne od rana. V popolniku asi styri…

Nestíhame písať

24

13:47

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cina JE neuveritelna. Zazivame ju naplno. Nestihame pisat. Dnes o siedmej rano Velky cinsky mur absolutne bez Cinanov. Dole stala nasa sprievodkyna Lucy a skupiny…

Filozofujuci dedusko

23

14:59

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V chengdu sme rozsirili program a pozreli si take zazraky ze to asi dame do programu, vystup na taoisticky chram s nadhernymi sceneriami take ake chce vidiet snad kazdy…

Nik nemá výškovku

23

14:53

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Potala, Ganden, Dzokang.... sen kazdeho cestovatela. My to vidime a je nam skvele, zajtra sa ideme vykupat do horucich pramenov vo vyske 4100 metrov. Neskutocne je aj to…

Okrem klasickeho programu

22

05:21

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kratka sprava z nasej intenzivnej cesty po Cine. Okrem klasickeho programu stihame aj viac, raky v Hangzhou boli skvelym tipom, masaze tiez, ja som si bol v Suzhou…

Islam v Cine

19

08:06

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

George, neboj nas cinanov je viac a mame tu aspon poriadok v tejto krajine:) Uz sa tesim na vas. Skupina zostala v mesite a neveriacky kruti hlavou ako je mozne ze v…

Cinska laska

18

12:42

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dopredu poslusne hlasim ze sa neozveme dlhsiu dobu. Nie ze by nebol net, toho je v cine dostatok ale nebude cas, program je nabity takze az v Lhase. Viete vsak ako sa…

Xi an

18

11:59

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na nasej ceste sa presuvame 4 krat vlakom a ten vcerajsi bol luxus a vraj papricka... Nasinec to rozbalil so slovenskymi pesnickami a cinan neveriacky krutil hlavu kto…

Shanghaj, Hangzhou

17

13:42

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

My hlasime prichod do sestmilionoveho mestecka Hangzhou, v ktorom vraj ziju najkrajsie zeny Ciny. Polovicu nasej skupiny uz vo vsetkej pocestnosti masiruju a druha…