821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (22)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Cuba, Pino Gordo

16

18:12

sep

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mam dom na Floride a teda ti mozem povedat, ze oktober je najlepsi mesiac v Caribbean! Teda tenisky, tricko a na prve 3 dni opalovaci krem s factorom 15 a potom nizsim.…

Lubo Fórum
Čo si pripraviť

16

17:40

sep

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, akurat sa chystam v oktobri na Kubu a neviem co si mam zobrat na oblecenie..viete mi niekto prosim poradit? Ci tam v tom case prsi (a ci vela, alebo len jemny…

Katka Fórum
Cuba, Mantua

21

15:29

aug

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len predvčerom sme sa vrátili z nádhernej Kuby. Sama neviem prečo, no Kubu som si vždy spájala s pohodou. A skutočne tú pohodu som zaží…

Zuzana Fórum
Veril som v pozitívne

21

11:09

aug

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Počul som všeličo o Kube, aj chvály aj menej veselé fakty. V každom prípade som veril skôr v tie pozitívne informácie. Dnes mám celkom jasný obraz o tejto nádhernej…

Rudo Fórum
Nestačím sa čudovať

17

20:15

aug

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Znovu sa po dlhej prestavke ozyvame z ostrova Slobody, ktory ja by som premenovala na ostrov zazrakov..stale nieco nie je, ale potom nakoniec akoby zazracnym prutikom sa…

sklanam poklonu celej skupine

12

06:46

aug

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zatial sa nam dari potit v letnych Kubach..cele Santiagio dnes tancuje..teda, tak sa nam to aspon zdalo z balkonika v Trove..sklanam poklonu celej skupine..zajtra sa uz…

Ony to vedia

09

03:45

aug

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

posledna letna Kuba uz ma za sebou par dni..najprv sme v Havane zazili karnevaly..dovolim si tvrdit, ze nezabudnutelny zazitok!!prisli sme do sprievodu, kde na…

Jedno slovo, šťastie

13

21:22

júl

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ak by som mala hodnotit zatial nasu cestu jednym slovom, tam by som pouzila "stastie"..uz si ani nepamatam, kolkokrat som ho pocas nasho zajazdu spomenula..tak napriklad…

Veľké očakávania

05

20:54

júl

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

1.7.2012 sme sa vrátili z cesty po Kube, kde sme absolvovali "absolut total". Mali sme veľké očakávania, pretože sme si prečítali rôzne príspevky na stránke Bubo,…

cela namocena v osviezujucej rieke Duaba

26

20:30

jún

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

a tak si vcera sedim pod Stolovou Horou v nadhernom prostredi mestecka Baracoa, o ktorom samotny Kristof Kolumbus povedal, ze je to to najkrajsie, co v zivote videl..…

Zostava zvládla presun

23

05:35

jún

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes rano sme sa dojimavo lucili so skupinkami, co nas opustali a isli si uzivat priam gycove more ci uz na Varadero alebo na prenadherny priam az rajsky ostrov Santa…

Skupina brázdi

19

01:46

jún

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

co noveho v hlavnom meste vsetkych Kubancov??okrem toho, ze po nom brazdi nova bubo skupina, tak sa mi zda, ze stale nieco v Havane oslavujeme..v nedelu to bol…