821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (26)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Fotky, spomienky, rozprávanie

05

18:36

mar

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Su to uz tri tyzdne, co sme sa vratili z Kuby.. ale zijem nou stale... fotkami, spomienkami, rozpravanim o nej, googlovanim veci, ktore mi napadaju v suvislosti s…

Miriam Fórum
Empatia a prístup

05

10:55

mar

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred dvoma týždňami som sa vrátila zo zájazdu na Kube. Bola to moja prvá dovolenka S BUBOM a poviem Vám Bubáci dostali ste ma. Vďaka Janke a Zolimu, ktorí precestovali s…

Máme na čo spomínať

26

15:38

feb

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sprievodca AĎO bol perfektny a samozrejme vynikajuci sme boli aj my- cela skupina;) Zazitkov mame vela... mame na co spominat. Cesta naspat kedze AIR France prave zacali…

Kubu uz mame skoro celu zmaknutu

03

17:27

feb

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Absolutne suhlasim s Adrianom..niekedy to na Kube vyzera, ako zacarovana krajina a slovicko internet sa tazko hlada aj v slovnikoch..nie ze by ho tu nepoznali, ale…

To treba precitit a nastavit sa na to

02

23:03

feb

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetkych zdravime uz v Varadera. Mozno si poviete, preco sme nenapisali skor -jednoducho sa nedalo, rok co rok je situacia s internetom na Kube rovnaka a skratka je…

Chodili sme poslední

23

18:16

jan

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pán Peter, ťažko sa vyjadriť, moja manželka si v apríli zlomila nohu a v novembri s francuzskou barlou absolvovala okruh po Trinidad. Chodili sme za skupinou posledni,…

Modesto Serrano

14

18:00

jan

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Moja manzelka si zranila koleno (ciastocne roztrhnuty predny vaz) a o tri tyzdne od jej zranenia by sme mali absovolvat velky okruh Kubou. Poradte ci je realne…

Peter Fórum
Los Pinos

01

18:32

jan

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chceme sa podeliť o krásne zážitky,ktoré sme si priniesli.Celé sviatky sa niesli spomienkami na krajinu so zvláštnym čarom-vela historie,krásna príroda,americké autá,…

Taco Taco

17

12:15

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Okrem krásnych zážitkov na Kube a dobrej partie v autobuse i mimo neho, chcel by som sa s budúcimi klientami Bubo podeliť o tieto poznatky z Kuby: - na rozdiel od…

Lopez Pena

13

16:52

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj ivko.vidím že z vesela si putujete kubou.ach jaja.nádhera.závidím.pridal by som sa hned.počuj ivo,kedy prídeš na slovensko?a o stretku v ba nevieš nič.bude nejaké…

Andresia

11

09:15

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

sme v santiagu.v mesto kde sa konaju najavacsie karnevaly na kube ,kde sa njaviac tancuje hra a zabava,v meste kde zacal varit rum bacardi, ktory sa dnes vola caney a…

Najstarší účastníci

06

15:41

dec

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Boli sme na zajazde 16,-28. nov. snad ako najstarsi ucastnici zajazdu s handikepom, ze 1.x sme leteli za ocean a manzelka musela pouzivat barlu, lebo nemala doliecenú…