821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (28)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Servis v rámci socializmu

17

21:11

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Akurat sme sa vratili domov z genialneho tripu s vynikajucim sprievodcom. Zazitkov mame viac ako dost. Bolo to uzasne a odporucam to kazdemu,kto chce vidiet skutocnu…

Skrytý poklad

13

16:55

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kuba sa meni pred ocami, ako male male dieta kore ste tyzden nevideli. Zrazu na prechadzke tropickym lesom pribudne tabuka s oznacenim prirodneho parku a ‘guajiro’…

Na tvoju počesť

05

02:41

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravime z havany! dnes totalny tropicky lejak na zaver dna, lady sa potapaly na cestach havany pod vodu a mladi surfovali v slapkach zaveseny za autom ! My sme ale…

Nepokúšajte sa...

02

15:20

okt

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Už toho máme naozaj dosť za sebou , tam, kam sa ostatní neodvážili, my už sme na ceste späť. Prejsť celý ostrov od jeho najzápadnejšej oblasti až po tú, ktorá bolo prvá…

Pobavila som sa

24

21:36

sep

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No to som sa pobavila, ked som si prečítala mail zn.meb. Ja hľadám to isté, ibaže v ženskom prevedení a o sebe môžem napísať to isté, čo zn.-meb. Všetko o Kube hľadajte…

Martina Fórum
Paradero de Mangas

24

19:02

sep

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Roku 2012 chcem ísť na Kuba absolut total jar/jeseň a hľadám spoluúčastnika. Nechrápem ,nie som konfliktný a nemám problémy s hygienou.   Všetko o Kube hľadajte tu. 

meb Fórum
Artemisa

17

18:04

sep

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojky! Pozdravujeme Mareka a Jarda na Kubu! Plne vyuzite svoje elitne obchodnicke schopnosti a dobre nakupte! Za celu firmu bozkava sefka!  Všetko o Kube hľadajte tu. 

Miriam Fórum
Puerta de La guira

15

16:15

júl

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tolko kilometrov za nami a ta bubacka skupina sa vobec neozyva...mozno si hovorite... Najpouzivanejsia veta na Kube je podla mna "nie je to lahke" :) a ja ju pouzijem…

Capellanias

28

04:00

jún

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cely cas si hovorime:obdobie dazdov je statisticky v plnom prude a kde je ta voda?? bodlo by, keby nas nieco z oblohy osviezilo.... Na dnesnom presune sa zrazu otvorilo…

Ceiba del Agua

25

06:09

jún

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uff to bol dnes zase den...Santiago je vzdy niecim carovne, zazracne, magicke...podla mna, ked Marquez pisal svojich 100 rokov samoty, bol sa inspirovat prave tu...a…

Vereda Nueva

19

01:09

máj

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Viva Cuba!" sa dnes rozliehalo letiskom Schwechat ked 13 nadsenych klientov spolu so mnou uspesne pristalo na viedenskom letisku. Mame za sebou 13 krasnych dni, pocas…

Guayabal

18

10:34

máj

2011

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcel by som sa poďakovať Vašej CK, najmä našej a Vašej sprievodkyni Katke Líškovej za super prístup a vysokú profesionalitu .Spomíname na pekne strávené chvíle na…

mellenj Fórum