821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (32)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Skúška na kĺby

11

15:09

okt

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcerajsi dazdik ako zazracym prutikom ustal a dnesna skupina na Stolovu Horu sa za nadherneho pocasia uz brodi riekou..prve kropaje potu uz padli, prva zatazkavacia…

Nazdravie!

07

15:45

okt

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecne sa hlasime o slovo..zdolali sme velke cyklonove privaly vody v Cienfuegos, v pohodli nasho autobusu a teraz uz tancujeme na rytmy salsy v slnecnom Trinidade.…

Buenaventura

05

22:18

okt

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

chcela by som zablahozelat maminke k meninam, ale neda sa, nemam ako... takze len taktooo, vsetko najlepsie, vierocka ;) mimochodom, mohli by ste uz nieco pridat.. my…

justinka Fórum
Quivicán

01

15:46

okt

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z Holguinu do Santa Clary sme mysleli, ze nas odnesie dazd..tolko vody pokope padajucej z oblohy som este ani ja pocas ziadneho obdobia dazdov nevidela..uff...nastastie…

Ku svojmu ľudu

28

18:19

sep

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes Fidel Castro prehovoril v Havane ku svojmu ludu...Uff..s otvorenymi ustami miestni barmani sleduju jeho prejav..a hoci je teplo na zblaznenie, sleduju kazde jeho…

Monocal

26

23:49

sep

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Internet je uzasny ludsky vymysel...Na Kube vsak este chvilku potrva, kym sa objavi jeho vyznam :) Stojim v rade za mladym parom so synom v naruci..cakaju na dobitie…

Zobrali sme si do busu karneval

24

04:20

sep

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Spoteni, unaveni, ale stastni, ze mame za sebou najdlhsi presun zajazdu..v las Tunas su karnevaly..a my sme si ich zobrali priamo do busu...az sa to bojim povedat, ale …

La Ceiba

22

22:19

sep

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kto nezazije, neuveri!!! Aj mne sa nakoniec podarilo pripojit..dufam, ze tato sprava prejde v poriadku..najprv sme pol dna opravovali pocitac..Sudruzka vymenila snad…

Všetci zdraví, spokojní

22

15:18

sep

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, tak skusame sa spojit este raz, prve nepreslo, a tak viac z nasich zazitkov napiseme po prichode do Havany alebo doma. Katka vsetkych pozdravuje a tiez odkazuje…

Mayabeque province

31

15:30

júl

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes us mozem povedat, ze nam pocasie totalne zicilo...V obdobi dazdov sme zazili len malo zrazok a jednu uzasnu burku..a to v pohodli autobusu..akoby sa zrazu otvorili…

El Volcán

23

17:51

júl

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zda sa Vam, ze na Slovensku lameme teplotne rekordy??pridite na Kubu a presvedcte sa o opaku..vsetko tu funguje jaksi pomalsie, pripadne nefunguje vobec.. Ako si…

Práve sa skončil festival

14

03:20

júl

2010

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, vraj aj vy ma te tak teplo ze ledva dychate, len skoda ze si tento hic neuzivate prave na plazach atlantiku. Z Trinidadu sme sa totiz presunuli najprv to…