821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (44)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Pozo Redondo

06

16:00

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Che Katka, kam ti mam priniest tu bundu, do Rima??? Ved tam je este hrooozne teplo. ;))) Všetko info z Kuby tu.

Uschi Fórum
Vyobjímala som futbalistov

06

03:42

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci sudruhovia, co sme spolocne absolvovali tych par nadhernych dni na este uzasnejsom ostrove. Dufam, ze ste vsetci svoj paseracky tovar preniesli bez…

Pablo Noriega

06

01:14

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...a pre ostatnych spolucestujucich co s nami prezili prenadherne 3 tyzdne na Kube. Mne sa uz ani nechce verit ze som tam bola. Hned by som sla spat. Stale si pozeram…

Ursula Fórum
Quivican

05

16:24

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mila Zuzka na Kube! Prave pripravujeme dalsiu BUBO-NAUTILUS cestu pre nas a nasich potapacov a uz s na Teba neskutocne tesime! Tak dovidenia vo februari!!! A nech Ta…

Dorot Fórum
Mayabeque

05

14:27

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

cuba ... jojo kuba ... kde to sme a kam ideme ??? teraz tu na slovensku a kam idem .. neviem..najradsej asi spat do prednaherneho vinales (aj by som napisala, ze na kubu…

zuz Fórum
Artemista Province - provincia Kuby

04

13:46

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme doma, hoci najpr bez kuforv, az nam lepilo, ze nam zhabaili vsetok rum a cigary, ale nakoniec sa nasli aj kufre, katka este raz za vsetko dakujeme, bolo to super

Až mi slzy padajú

01

13:47

sep

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, keď čítam tie Katkine slová, až mi slzy padajú, že nemôžem byť teraz na Kube. 3 týždne ktoré som tam strávil ubehli ako voda a ja mám pocit, že mi nestačilo.…

La Salud

28

00:55

aug

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz pisem po tretikrat...dnes mi asi nie je sudene vam povedat, ze sa mame super a ze tropicka burka Gustav nam neublizila...ze sme mali nadherne zazitky v Santiagu a ze…

Buenaventura

23

18:01

aug

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tropicka burka na Kube presla a ani sme si to nevsimli...teda vsimli: okrem prveho dna, ked bolo v havane prijemne, aj pofukoval vetrik, aj trosku osviezujuco sprchlo..…

Quivicán

16

22:36

júl

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Este vcera sme tomu nemohli uverit, ale dnes sme sa presvedcili, ze na Kube cas plynie uplne inac ako u nas doma...tych skoro 17 dni ubehlo ako voda a na druhej strane…

San Felipe

15

01:15

júl

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cela Baracoa nas uz pozna. Vcera sme tancovali na fare s miestnymi, vratane fesneho talianskeho knaza a dnes, predstavte si, sa fesny talian prechadzal po belasej plazi…

Monocal

09

18:30

júl

2008

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak sme opat na Ostrove Slobody. Uz sme sa dozvedeli, ake chladnicky vymenil Fidel ludom v Havane, vieme, ako sa pripravuje domaca ryza s fazulkami, ochutnali sme…