821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (50)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Cabezas

09

02:36

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked sa zide spravna partia ludi, vsetko je mozne-SI :-). Popijanie mojita v najslavnejsich Havana podnikoch aj na streche maurskeho palaca, jazda chevroletmi z 56,…

Bermeja

07

00:27

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vyse 500 rokov stary kriz Kristofa Kolumba, 570 metrov vysoka stolova hora El Yunque, 8 rocny kubansky chlapec z plaze Maguana, ktory pred dvomi rokmi zdobil obalku…

Union de Ryes

05

19:59

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Moji speci Kubanci si to uzivaju po svojom - momentalne v tepluckom Karibiku pri kolonialnom meste Trinidad. Vcera uspesne absolvovany ponor do jaskyne Cenote v zatoke…

Alacranes

04

21:53

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Stojime pred plnymi stolmi na Varadere a nestacime sa cudovat: nikto sa nepyta v rade, ze kto je ultimo, maju vsetky pribory a dokonca vas obsluzia priamo pri stole, su…

Bolondron

03

14:13

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked sa vas najde podobna prima partia pohodovych kamaratov, tak kludne zavolajte do BUBO kancelarie a pridte spoznat Kubu. Moji 12 (apostoli? ) potapaci si ju uz uzivaju…

Guira de Macurijes

02

23:29

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presli sme uz skoro celu Kubu, ale aj tak sa nam nechce ist domov... V Santiagu sme to riadne roztocili v casa de la trova a na dalsi den sme priamo na plazi jedli tie…

Matanzas province

02

21:57

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...vo vodach atlantiku. Ak si myslite ze na zajazde All Inclusive len sa valame na zadku, chytame bronz, prejedame sa a pijeme rum tak sa nemylite ale stihame aj…

Manuel Isla

02

01:27

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dovideli by sme na Jamajku, keby zem nebola gulata? Ak by to slo skrz zapadauce slnko, bez odvratenia pohladu, tak zrejme hej. Ale asi len so slnecnymi okuliarmi.…

Los Palos

02

01:07

dec

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dakujem za pozdrav, sedim v kolonialnom patiu havanskej restauracie, krevety a v tieni 28C, tematicky spominam...aj ked - ved viete, neda sa porovnavat - Kubu milujeme,.…

Nueva Paz

30

22:02

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj bez nehe:) skupinka ide za poznanim, vtrhli sme do havanskych ulic a videli ako si kuba v skutocnosti zije a cuduj sa svete vsetci chcu ist na bejzbalovy zapas v…

Puerto Rico Libre

29

23:41

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vynechania nehodnu prirucku kazdeho cestovatela na Kubu, ktoru vydalo Slovenske pedagogicke nakladatelstvo v roku 1962 som si pribalil aj ja. Je to vrelo odporucana…

Antonio Fabian

28

18:14

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim svoju 14 provincii skupinu, ktora je uz stastne doma a verim, ze na nase zazitky z ostrova slobody nezabudnu! Pozdravujem vas aj v mene tanecnikov zo Santiaga,…