821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (52)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Manguito

17

05:22

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z Havany sme sa presunuli k teplemu Karibiku. Francuzsky sarm Cienfuegos. Troska historie a vela kupania v modrych vlnach v Zatoke svin, skalnate pobrezie, krokodilia…

Guareiras

17

01:07

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dorazili sme az na uplny koniec ostrova slobody a tak ako Kristof Kolumbus, aj my sme ostali ocareni krasou prirody tohtomiesta. Doposial nevieme zavriet usta od uzasu a…

Perico

16

16:29

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namiesto lode mame sice autobus, pusnym prachom su nase penazenky, ale bary a kaviarnicky berieme utokom, pekne po piratsky. Drancujeme zasoby rumu, miesane napoje…

Samý rum

15

22:11

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Spievame si od rana do vecera rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum, rum... Rano je rum na oberd je rum na vecer je rum vsade je rum, zaspavame a…

Algorta

14

20:28

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Modre nebo nad nami, zelena tropicka vegetacia okolo, sladucka pinakolada s niekolkonasobnou porciou rumu v bruchu... s takymto "pozadim" sme absolvovali exkurziu v…

El Coloso

14

14:27

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Navrat na hotel neskory ale bujary. Ked na styri osoby pripada sedmicka trojrocneho Havana Club rumu, ani sa necudujem. Ale nebolo to len tym rumom. Kabaret Tropicana je…

Maxio Gomez

11

23:24

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naposledy som videl Martina v modrom BUBO tricku, ale podla vasich SMS co som dostal, tak v Bratislave sa obliekol do bieleho a na koni rovnakej farby aj pricvalal. Vraj…

Finca Catalina

11

23:18

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Samozrejme, medzi zakladne frazy patri vediet sa pozdravit, co po Spanielsky zvladne kazdy priemerny Slovak: Hola! Ale ja som si zaumienil ist o uroven vyssie, skusim…

Carlos Rojas

11

18:05

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ano vyzera to tu, ze Kuba- monopol-bubo...uz sa ani vyjadrovat neviem, ale damy a pani, zabudli ste na salsu, ktora mi teraz hra do uska a na stolicke, ktora urcite…

Jovelanos

11

15:24

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja len dodam, ze Zuzka zabudla vo svojom zozname na cokoladove Kubanky ;)

Coliseo

11

14:39

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes bude v centre Havany skoro tolko Slovakov ako Kubancov :-) Stastne doleteli vsetky BUBO skupiny, zaciname. Aj ked to na fore vyzera stale o tom istom - rum, mojito,…

Primero de Enero

09

21:56

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V com uz tieto dva narody superia? V bejzbole:) Prednedavnom tu boli a kubanci mali vela prace s nimi, vcera pocas rozhovoru padla rec na tento najpopularnejsi sport na…