821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (53)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Jose Smith

09

20:33

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera som zjavne prekonal rekord v prekroceni kubanskych hranic, netrvalo to 2 hodiny ale len 30 min asi aj preto ze na palube lietadla nas bolo 5 a pol. Ubytoval som sa…

Merceditas

08

01:29

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina uz sice prisla pred dvoma dnami, ale mali sme tak nabity program: mojito+daiquiri+mojito+daiquiri+pina colada=ze sme sa az doteraz nestihli ozvat. Dufam, ze nam…

Mendez Capote

04

20:12

nov

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecne som na Kube. Tesila som sa, ked som pristala, asi prvykrat som doletela nacas. A dnes sa to uz zacalo: dobeda som sa vybrala s kamaratom krajcirom na kratky…

Marti

01

22:18

sep

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na varadere sa ani windsurf nepohne...dnes ma len spodne prudy zahnali skoro na Floridu a ledva som sa vratila spat...cierny casnik s perfektnou cestinou je z nas mimo,…

La Teja

30

23:47

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mojitko v bare pri bazene, mojitko v lobby bare, mojitko pri obede, mojitko na plazi... takto sa nam zije na Varadere, kde sme sa objedli krevetami a inymi morskymi…

Banos de Elguea

27

17:34

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viete kolko ludi sa pohodlne zmesti do stareho chevroletu aby mohol uhanat staruckymi ulicami Trinidadu a pri tom sa mu nespalil motor??? My sme boli 9 spolu aj so…

Playa El Salto

26

02:52

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dostat sa na internet je na Kube tazsie ako zohnat jedlo. V Havane asi teta internetova nezohnala nakladiak, aby sa dopravila do prace tak zavreli internet na cely den.…

Coralillo

20

17:04

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vsetci sa dnes pozeraju na oblohu...zafukal nam vietor od juhu, ale nastastie Dean sa nas boji a nechal Kubu na pokoji...Pocasie pocas celeho zajazdu bolo skvele, ani to…

Sierra Morena

17

00:52

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jednoznacne sme na konci sveta. Internet je iba na oficialnej kubanskej poste a prihlasuje sa oficialnou kubanskou kartickou, lenze teta nema z 50 vydat a navyse, aby mi…

San Pedro Feran

10

01:40

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Havana hlasi opat nadherne pocasie...vcera nas Gregorio presvedcil o tom, ze najlepsie guarapo je cerstvo odstavene a ze 20 cigar denne vyfajcennych v nadhernej prirode…

Calonge

08

23:39

aug

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Havanu uz pozname.aj po slepiacky trafime, kde to nasiel pri svojich potulkach aj slavny Hemingway...a navyse, Havana je plna farieb, hudby a zivota- je karneval!!!!…

Motembo

19

17:50

júl

2007

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po Trinidade, lepkave Santiago...Santerijci nas ocistili, a tak sa nam aj vylet na zlate piesky santiagovske nakoniec vydaril. Plaz, kde inac mozte napocitat tak…