821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (21)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Zažili nezažité

07

13:11

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

čaute Bubáci verím že ešte stále prežívate naše spoločné chvíle, ja ešte stále žijem s Kubou, popíjam rum a myslím na Vás. Mali sme dvojnásobné šťastie, jednak aj to čo…

Laco Fórum
Prvá, no nie posledná

04

21:39

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mile Bubo, pred tyzdnom sme sa vratili z dovolenky na Kube (all inclusive - Karibik, Varadero). Dakujeme za super dovolenku - vyborny program, skvela organizacia a…

Zuzana Fórum
Nepreháňajú

03

18:11

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred odchodom na moju vysnívanú dovolenku na Kubu som si na tomto fóre prečítala, aký je to skvelý zážitok aj superlatívy na Michala. Povedala som si, že to asi…

Anna Fórum
Cuba, Vista Hermosa

31

17:09

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Odchod skupiny 1.11. nie je nijako ohrozeny. Hurikan Sandy napachal skody najma v Santiagu, kde vietor a dazd poskodil alebo znicil viacere budovy. Zajazd vsak…

CK BUBO Fórum
Stále na vlne

25

21:34

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mili moji, chceli by sme sa podakovat za uzasnu dovolenku na Kube, myslim, ze bola tou najlepsou aku som kedy zazila. A Miso? No ten bol jednoducho neprekonatelny a…

Cuba, El Pino

25

10:05

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

S Miškom Bruteničom absolvovať cestu po tomto ostrove je proste super... Jeho vedomosti sú neskutočné. Pred cestou som si niečo o Kube prečí…

Libuša Fórum
Zákutia

19

22:10

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes popoludní sme sa vrátili z predĺženého prekrásneho pobytu na Kube. Vďaka Michalovi sme spoznali kus nádhernej krajiny, turisticky atraktívne miesta ale i "zákutia"…

Hneď zopakovanie

19

16:50

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcela by som iba poznamenat,ze cely zivot som tuzila ist na Cubu, co sa mi napokon postastilo a tato krajina ma nielen vdaka Bubu ako takemu,ale najma vdaka…

Nina Fórum
Cuba, Santa Isabel

12

09:57

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cauko Michal a ešte raz vďaka za tvoju spoločnosť a pracu na našej Kubanskej expedícii. Fakt som si ju užil a doniesol si kopec dojmov. PS: keď sme…

Zoznámiť sa

09

13:57

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

1.10. som sa vrátila z poznávacieho zájazdu Kuba-total, ktorý vrele odporúčam všetkým. Vďaka CK BUBO, ktorá zostavila perfektný a skvele vyvážený program zahŕňajúci…

Cuba Arroyos de Mantua

08

05:02

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Do rady najlepsieho kubanskeho rumu znacky Havana club pribudla nova muza. Chuti jemne vanilkovo a uz sme z neho spravili aj prvy napoj Cuba libre. Je uzasne vonavy a…

Všetko, čo bolo napísané

04

16:34

okt

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V pondelok sme sa vrátili zo zájazdu Kuba absolut total. Už bolo o Kube napísané všetko čo by som chcela napísať, tak len vrele poďakovanie BUBO a hlavne Miškovi za jeho…