821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (36)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Buey Arriba

09

16:28

dec

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Taak, uz sme dorazili do Trinidadu...plaz je ako vzdy uzasna, slnko svieti, mojito je v pohari, salsa mi hra do uska...no proste idealna dovolenka...po poznani trochu…

Veguitas

08

02:51

dec

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa mala vyprava uz ma za sebou najzapadnejsiu provincii...sme total odbornici na cigary...uff, aj paserak by z nas mal radost. totalni profesionali... zajtra sa uz…

Matias

07

09:46

dec

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mila Uschi akosi mi uslo kedy ze sme boli v tom Trinidade? Tak som sa tesil a zrazu to bolo fuc. :-))

Michal Fórum
Vega Larga

01

21:50

dec

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak uz sme dorazili na Varadero. Kubu sme spoznali, litre rumu sme vypili, salsu sme si zatancili a teda v dobrej nalade sme nasu poznavaciu cast ukoncili. Teraz nas uz…

Chivirico

29

01:35

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci, hlasime sa uz z Trinidadu. Uzivame si Kubu na plno, rum tecie potomkom a zazitkov je stale viac a viac. Havanu sme uspesne zdolali aj jazz bol opat…

Cuevas Del Turquino

25

00:02

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cesta sa nam pomaly prehupla do druhej polky...Dnes skupina zvladla vystup na Stolovu Horu a ja som zatial sedela u kemparan a pocuvala historky asi storocneho kubanca,…

Corral de Rio

21

23:20

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hola de nuevo. Musim vam napisat aky sme mali vcera uzasny vylet na Cayo Blanco. Najprv po nas prisiel autobus, len pre nasu skupinu a potom sme dostali este aj sukromny…

Punta de Maisi

20

23:48

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zacali sme pekne ¨zhurta¨...V Havane sme si dali v chladnicke horuci kubansky jazzik, dalsiu noc sme uz striehli na obnazene zadnice vyberu v Tropicane..a na dalsi den…

Sabana

19

00:18

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A uz sme tu. Pri krasnom modrom atlantiku vo Varadere, poznavacia cast sa nam skoncila a teraz uz si budeme len lebedit na slniecku.Tu poznavaciu cast sme si pekne uzili…

La Maquina

16

21:24

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A opat sa hlasime z ostrova slobody. Prave vylihujeme pri karibiku a uzivame si volny den. V Havane sme si uzili super jazz skupiny Pablo Menendez e la Mescla a sam…

Montecristo

13

00:02

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nase skusenosti s taxikmi, paserakmi a inymi kubanskymi zaujimavostami sa kazdym dnom znasobuju...uz sme dokazali Kubancom, ze do 10 miestneho auta sa kludne vsetci 14…

Rio Seco

12

00:22

nov

2009

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A uz sme na ostrove slobody. Tu sa clovek nikdy nenudi, vzdy sa nieco meni a tato krajina vzdy jedneho s niecim prekvapi. Vcera ked som doletela z Mexika tak mi…