821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (62)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Quintin Banderas

28

22:01

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Lubica, vdaka za pozdrav, zelam pekne premietanie, dajte za mna premietajucemu pusu :-) Tvoju kolegynku Andrejku som na Kube stretla a pozdravila, ale boli sme…

La Luisa

28

21:55

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hasta la victioria siempre! Sme na Kube. A vsetci chceme byt ako CHE! Obdivovali sme jeho mauzoleum aj krasnu sochu a fotografie, bol to veru fesak a aj v hlave to mal…

Quemado

25

03:01

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zacali sme zhurta a z prvych troch vecerov v Havane sme nepremarnili ani jediny. Casa de la Musica, Kabaret Tropicana, Jazz Caffe, Flamenco Club, mojito, mojito, daikiri…

Quemado de Guines

21

01:48

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po nadhernych individualnych zazitkoch v Santiago kde sme sa dostaliKube naozaj pod kozu sme dobili Guantanamo,-bozsky pohlad, rozlucili sa s KAribikom a zamilvali sa do…

Carahatas

16

01:00

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dalsi absurdny den..... Keby chcel niekto spisat zazitky z dnesneho dna tak ako sme ho prezili my, urcite by dostal Nobelovu cenu za literaturu. Dnes som ako sprievodca…

Sagua La Grande

15

04:43

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes bol ten den, kedy sme sa dostali Kube riadne pod kozu ! Cely den volno, rozdelenie na male skupinky a cas na individualne zazitky. Nadhera stretnut sa vecer a…

Aldaz

13

04:54

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Trinidad, perla kolonialnych miest nas ocarill. Dlazdne ulice, pastelovo farebne domy s oknami po zem a ozdobnymi mrezami, afro-kubanske nabozenstvo, hudba a tance.…

Dos Amigos

13

04:36

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci na Slovensku. My sme dnes dorazili po celodennom presune na divoky vychod do Santiaga de Kuba, kde Fidel zacal Kubansku revoluciu. V Trinidade sme sa v bare…

Playa Nazabal

13

01:16

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

mili nasi domaci aj rozcestovani. vcera vecer sme dorazili do santiaga a hned sme to isli roztocit do casa de la trtova. atmosfera salsy a nadherneho sonu si nas…

miso Fórum
El Santo

12

02:55

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj, ta moja mailova schranka nejako nefunguje a novu sa mi zakladat nechce. Ako som pisala v predchadajucom maile, mame sa dobre, celodenna cesta v buse sa dala v…

Marcela Fórum
Juan Francisco

12

02:50

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cau Dusko, tak konecne sa nam podarilo prepracovat sa k nejakemu provozuschopnemu internetu na kube... Mame sa dobre, aj ked dnes sme utrmacane z dlhej cesty z Trinidadu…

El Jato

11

08:57

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Havana a jej pompezna zasla slava s jedinecnou atmosferou, jazdy na cocotaxi, stylove vecere, hudobno-tanecne vecery a prechadzky sme obohatili o vylet do prirody.…