821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (63)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

El Purio

10

23:37

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Venujte sa v plnej miere Vasej praci. Dostali ste dost uloh, aby ste ma pisomnou formou vyrusovali. Dufam, ze mi nejaku pracu nechate. Ale ,aby ste nepovedali tak Vam…

Miro Fórum
Calabazar

10

19:45

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, uz sme v Trinidade druhy den. Krasne malebne mestecko posadene na upati Sierra de Escambray so spletitou historiou, ktora dycha po vystreloch diel piratskych…

miso Fórum
Vecer bol dlhy v hotelovom bare

10

01:17

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasime sa prvy krat z Kuby. Dnes sme opat v Havane. Vcera sme stravili v krasnom udoli Vinales. Vecer bol dlhy v hotelovom bare. Videli sme pestovatelov tabaku. Lucia…

S kuframi doma

08

15:56

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

najlepsia partia vsetkych cias! dakujem vam, dufam ze ste aj s kuframi uz spokojne doma, tesim sa na fotky...kuba je skvela.

tamo Fórum
Najlepší tabak

07

14:04

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte prave opustame havanu, odchadzame za najlepsim tabakom a krasnou prirodou do najzapadnejsej provincie pinar del rio. mslime na vas vas miso a bubaci

miso Fórum
Kontrasty nadhernych budov

07

09:00

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zacali sme spravne po kubansky, 7 rocnym rumom Havana club. Dobili sme pevnost Morro a vychutnavali atmosferu namesti Havana Vieja. Prve miesane drinky...Kuba je…

Skvelo a teplo

07

02:22

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci doma, mam sa super, je tu skvele a teplucko... Rum tecie plnym prudom... Havana je strasne pekna, len otrasne osarpana... ale aj tak ma svoje caro...…

mahu Fórum
Dobré pivo doma

07

01:35

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem mladikov z 307. Mam sa tu lepsie ako som ocakaval.Pravdepodobne si zvyknem na bohovsky RUM a Cigary.Ale aj tak sa tesim na dobre pivko doma.Laco odovzdaj…

miro Fórum
Dík za SMS

06

18:22

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Robert a Sandra, dakujeme za SMS, budeme na fore sledovat vasu cestu na kube. Uzite si to, pozdravujeme Vlada s Luciou, Muskinich a samozrejme Zuzanu Hermanovu. R…

Bafkáme cohiby

06

00:00

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

pocasie najlepsie, plaz genialna, mame sa fajnovo, relaxujeme, vychutnavame, bafkame cohiby... a tesime sa domov...

Všetci v jazz klube

05

22:46

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

dakujem za pozdravy. dnes sme stravili nadherny den v havane. vecer ideme vsetci do jazz clubu roztocit zabavu a pofajcit prve cohiby. sme vesela kopa milych ludi,…

miso Fórum
Večne živý

05

16:27

apr

2006

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hasta la victoria siempre! che guevara na kube vecne zivy. travime posledne revolucne poznavacie chvile predtym nez sa vrhneme do vln atlantickeho oceanu v nasom all…

tamo Fórum