821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (66)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Plný počet

04

05:36

dec

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z ostrova slobody hlasim prichod skupiny v plnom zlozeni, sobotny vecer nas privital preplnenym Maleconom a poulicnym zivotom. Zajtra to rozbehneme naplno a spozname…

Zuzka Fórum
Kráti sa to

02

16:37

dec

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz sa nam to krati...zachvilku si objimete svojich blizkych, donesu vam teplucko z tohto nadherneho ostrova vo Velkych Antilach. Mame za sebuo nadherne zazitky, no co…

Kalamity

27

02:10

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

na slovensku su vraj dve kalamity. snehova a volby do VUC. no nevieme co je horsie, my sa zajtra ideme slnit na plaz Siboney-rodisko Compay Segunda z buena vista social…

miso Fórum
Držím palce

26

23:40

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

lillo, to ma tesi ze vlasy su v pohode, neboj vsetko dobre dopadne na kube, na stuzkovu drzim palce. pozdrav vsetkych doma aj na okoli skus poslat mail na lycos Nani

pre lilo Fórum
Úder o dvere

26

23:38

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj lucia, dufam, ze si si uderom o moje dvere neublizila, posielam ti trochu tepla, pozdravujem vsetkych move and more Eva. Kuba je super. 

eva p. Fórum
Postrehy sedia

26

23:36

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hned na zaciatok - dnes opat nemrzlo :-)) misove postrehy sedia, kuba je naozaj skvela, a po piatom mojite / daiquiri / cuba libre / pina colade ... budovy uz nie su…

Najsuchšie miesto

26

14:54

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, vsetkych Vas pozdravujeme z najsuchsieho miesta na Kube, ale zase zato najstavnatejsieho. Vcera sme prekonali naracny presun so zastavkami v Sancti Spiritus a v…

miso Fórum
Dva dni ako týždeň

21

13:51

nov

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

POZDRAVUJEME VAS TAM VO SVETE DEMOKRATICKO-KAPITALISTICKOM.... Skupina doletela uz sa mi teraz zda, ze asi pred tyzdnom, ale su to len dva dni . ludia si taktiez myslia…

MISO Fórum
Uz naozaj doma

18

10:19

apr

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz naozaj doma. V Havane sme vyrazili na letisko po zbierani sil pri hotelovom bazene. Fucalo a ani sa nezdalo, ale vsetci sme sa na zaver po mesiaci v Karibiku spalili.…

Uz sme spat v civilizacii

14

16:47

apr

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz sme spat v civilizacii, uz sme ako hovoria chalani DOMA, sme v Havane. Vidim, ze sa ozvala na formum z mojej skupiny iba Mia a Lubo. Tak co ako sa na nas trip…

Ostaneme pri šampanskom

07

18:13

apr

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja tu uz na tejto Kube asi ostanem Sampanske na ranajky a asi 70m bazen nie su zle veci, ale nas to taha dalej. Jamiaca Airlains vsak osuva a rusi lety ako saim zachce a…

Nesmelo sa tancovať

07

00:39

apr

2005

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Obidve skupiny stastne doleteli na Slovensko aj s mnozstvom cigar a rumu. My sme vsak na Jamaicu neodleteli a tak sa trapime v hoteli Melia Habana, ktory je jednym z…