51 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kostarika (4)

Kostarika - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kostarika

Aj toto sa stane v 21. storočí

19

18:46

dec

2010

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak toto prekonava uz vsetky mozne rekordy... Uz som si zvykol ze na vnutrostatnych linkach miestnej leteckej spolocnosti staci prist 10 minut pred odchodom a vobec vam…

Kostarika -mini amazónsky prales

18

02:33

dec

2010

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ráno vstanem, napijem sa kávy, vyjdem von a dostanem takmer infarkt. Hneď pri dverách na mňa sliedi obrovitánsky leguán, taaaký…

Jedna veľká korytnačka medzi malými...

16

16:26

dec

2010

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na letisku stoja štyri maličké lietadielka a ja smerujem do toho najmenšieho pre 19 pasažierov. A viete koľko nás tam je? 7! Slovom sedem. A…

Zipline v Kostarike a oddych 5* rezorte

20

11:56

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Ja ďalej teda už nejdem", odhodlaným hlasom deklaruje Janka. Traja muži sa dobrovoľne hlásia že ju odprevadia dolu. Všetci čierne tváre od…

Arenal - v 5 hviezdičkovom Kioro Suites & Spa

14

01:15

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravím spod sopky Arenal z hotela Hotel Arenal Kioro Suites & Spa. Ide o 5* hotel - kúpele a my sme sa práve z termálnych kúpeľov…

Posledná večera v Kostarike

13

02:53

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Počujem smiech z hora z reštaurácie. Homáre, krevety Jumbo, rebrá, chilské vínko a šampanské. Rozlúčkov…

Posledný deň pri Pacifiku

12

19:43

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Piatok a koniec týždňa. Pre nás posledný deň pri Tichom oceáne. Zajtra vyrážame do tropického a neskôr do hmlového…

Firemná pracovná cesta do Kostariky

11

17:02

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Buenos dias amigos, je 10 a pomaličky vstávame do 30 stupňového humidoru. Raňajky do postele, potom sa hodím na pieskovú pláž Conchal …

Kostarika je 5 hviezdičková destinácia AI

10

18:20

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nikaragua nás všetkých dostala. Kohútie zápasy, fabrika na cigary, kde sme si všetci nakúpili madrusos a torpedos za…

Volcano Arenal - deň plný zážitkov

03

00:46

dec

2008

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hola amigos! Po dlhšej odmlke sa opäť hlásime z našej cesty po Strednej Amerike. A prečo o nás dlho nebolo počuť? Odpoveď je jednoduch…

Posledný deň v Kostarike

01

04:50

dec

2004

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem všetkých a hlavne šéfa na Kubu, druhého šéfa do Venezuely (aj keď na mňa zabudol, že som tu..:)! Mirku a Tom…

Milan Fórum
Kostarika - program na deň

28

02:20

nov

2004

Kostarika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čaute, dík, Mirka za blahoželanie, ideme dnes trošku oslavovať :). Rybačka sa podarila, máme dákych 10 tuniakov, mai-mai rybu, a &scaron…

Milan Fórum