491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (28)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

bonusový zájazd Los Angeles,Las Vegas

15

14:08

nov

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

dobrý deň, nedá mi nenapísať moje zážitky z bonusového zájazdu Los Angeles, Las Vegas, ktoré sa opísať faktický ani nedajú, to treba vidieť a zažiť, presne tak, ako to…

betka Fórum
Kalifornie je opět slunečná

24

08:29

jún

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pokud budeme shovívaví k občasné mlze v San Fran, která sem zkrátka patří, Kalifornie je opět slunečná…jako ostatně vždy  Každý den máme program od rána do večera. A co…

Las Vegas + Grand Canyon + NYC + Niagara Falls a Toronto

15

18:26

máj

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, s mojími spolucestujúcimi som absolvoval môj prvý výlet s Bubo a isto nie posledný. Kombináciu Las Vegas + Grand…

Marián Fórum
Jar v New Yorku

07

18:57

apr

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jar v New Yorku alebo každý víkend v inom mega-meste. Pred troma týždňami sme sa cez víkend slnili na South Beach v Miami, pred dvoma si v…

Palo Alto & odovzdávanie Oscarov v Los Angeles

28

04:08

feb

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Meryl Streep vyhrala Oskara za najlepšiu herečku za bývalú Britskú ministerskú predsedkyňu Margaret Thatcher a v Californii je o…

Slávny Golden Gate Bridge

27

06:42

feb

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

San Francisco a Golden Gate Bridge. Od roku 1937 až do roku 1964 bolo rozpätie medzi pylónmi najväčšie na svete. V novembri 64 ho prekonal…

Lyžovanie v USA

25

08:21

feb

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ráno sa začína lyžovať v Nevade - tam svieti slnko od rána a postupne sa prechádza na Kalifornskú stranu. Lanovka nás vyvezue…

Dali sme si zaslúžený oddych

22

17:06

feb

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tancujúce fontány pred mafiánskym Belagiom, okázalý luxus v Caesar's Palace,kde si v reštaurácii Trevi priamo pod fontánou ( je väčšia) môžete dať vyprážanú mozarellu.…

Počuli ste o Needles?

20

15:14

feb

2012

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravím z Needles. Nikdy ste nepočuli? 1.5 míle od hraníc s Arizonou na "Matičke ciest", Route 66, v Mohavskej pusti na rieke Colorado... Zaujímavé však. Je to od ruky,…

Ahoj

30

22:29

nov

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Bubáci. Dnes sme sa vrátili zo zájazdu USA a Kanada. Bol to neuveriteľný zážitok ktorý si určite zopakujeme. Vďaka úžasnej sprievodkyni Saške Sikorovej bol zážitok…

Jano Fórum
Velke podakovanie

28

17:42

nov

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme sa aj s manzelom vrátili zo zájazdu New York v termíne 24.11.2011 do 28.11.2011 a nedá mi,aby som hned za cerstva podakovala celemu tímu BUBO o skvele…

Tekvicový koláč a víno v Solvangu

16

07:26

okt

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po scénickej pobrežnej ceste až do Santa Barbary a Solvangu. Svadobný obrad na súde v Santa Barbare. Pozreli sme sa, odfotili a radšej sme sa…