491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (30)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

Netradicne tipy Floridy

28

18:55

feb

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Florida je v tomto obdobi dobrym napadom. Rozdiel teplot oproti Slovensku je 35 stupnov, pomarance prave dozrievaju, vsade kvitnu kvety, neprsi. Odporucam muzeum…

Mierumilovne rakety

25

05:37

feb

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes pred piatou zivot v Disneyho svete v Orlande zastal. Statisice ludi sa v Magickom kralovstve presunuli k "vesmirrnemu vrchu" a s coca colou v rukach hladelo na…

Portoriku a najslavnejsi cechoslovak

04

16:21

jan

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vies kto je najslavnejsi cechoslovak v amerike? Skusam Havla a jeho slavny prejav v americkom senate, kde mal najviac potlesku zo vsetkych prezidentov.... Skusam Jagra,…

Portoriko

03

16:12

jan

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Silvester v New Yorku stale rezonuje a ja ho osobne davam medzi najlepsie zazitky, stale kricime spolu s ostatnymi americanmi Happy New Year aj tu na karibskom ostrove…

Priamo na Times Squqre

01

14:32

jan

2011

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kolko je tu dnes ludi? Pytam sa jedneho z new yorkskych policajtov... Kolko? A to ma kto spocitat? snad miliony... Od Times Square su vsetky ulice plne po Central Park,…

Novy rok NEW YORK

31

05:17

dec

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak toto New York dlho nezazil. Na Times Square su tazke stroje ktore odpratavaju snehovu kalamitu aby sa zajtra vyse miliona ludi mohlo tlacit a pozerat znamu gulu ako…

predvianocny New York

12

04:25

dec

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A nesnezi a nesnezi:-) teda aspon nie tu v New Yorku. sice tu vsetko dycha predvianocnou atmosferou, vianocna hudba sa ozyva z kazdeho obchodu, obchodnica sa nam…

DAKUJEM

05

00:16

dec

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nastal koniec. Posledna skupina za chvilu leti na slovensko a ja sam sedim na letisku a mam daku nostalgiu, ze dnes nikto nepride, ze nikoho neprivitam v tomto skvelom…

pribehy z velkeho jablka

28

13:58

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

New York... ...27/11/2010... ...5 am lokalneho casu... ... niekde na prechode cez cestu 39st./5.ave Manhattan... Stojime sa na krizovatke spolu s dalsimi cca 1300…

NBA

28

00:44

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rano na helikoptere a pohlad na najkrajsie mrakodrapy a poobede na slavnu NBA. Bubaci uz vyskusali rozne sporty ako baseball, hokej, americky futbal ale basketbal sme…

Mažoretky

27

04:45

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predposledna skupina v NYC a slapeme nadoraz od 16 septembra:) Den vdakyzdania, kedy americania su doma alebo v uliciach a pozeraju obrovsku paradau. A aku paradu? Len…

Den vdakyvzdania!!!!

25

13:31

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A mame tu dalsi sviatok v NYC, ten kto sleduje nase spravy, bude mat pocit ze NYC ma stale sviatok ale tento je asi druhy najdolezitejsi v USA. Den vdakyvzdania:) Oslava…