491 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: USA (31)

USA - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - USA

Vegas fandi Ziline

24

07:34

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na najvacsej velkoplosnej obrazovke v stavkovej kancelari LAS VEGAS, hotela MGM GRAND ( skromych 6852 izieb, ex najvacsi hotel sveta ), hra na hlavnej obrazovke ( jeden…

NYC - špička!

22

14:24

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, rád by som sa poďakoval CK BUBO za možnosť pozrieť si vrámci akcie NEW YORK prvých 2010 NY takmer zadarmo. Takmer som napísal náročky, nemyslite si, že BUBO…

Timotej Fórum
JAY - Z...Kto to mal tusit?

17

23:23

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Co clovek nezazije, priam sa nestrapni ked vojde do knihkupectva, po tomto zazitku si pripadam stary a mam pocit ze budem pipat v muzeach ako historicky exponat, alebo…

Z NYC

15

05:20

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Lubo, az teraz vidim, ze si bezal Maraton. No teda..., ja som volunteerovala na 116st & 5th Ave v Harleme, no nevidela som ta, Skoda, bola by sranda na teba narazit ked…

Angie Fórum
Sinatra a korčule

14

20:32

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vianocny stromcek uz stoji na svojom mieste, hra pritom Sinatra, ludia korculuju, popijaju kavicku, slniecko svieti, vtacikovia spievaju a v televizii ide skvely film o…

S Gáboríkom

13

03:47

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz mame vianocny stromcek v New Yorku!!! A hned nasa skupina dostala vianocny darcek ze videla na klzisku pred rockefellerovym centrom menej znameho hokejistu Gaborika:)

Jeden život je málo

12

03:59

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na New York je asi aj jeden zivot malo, niekto mi tvrdi ze keby tu mal byt mesiac by sa zblazni, ja vsak tvrdim ze sa zblaznim z toho ze nestihnem vsetko co toto mesto…

Zamyslenie nad nesmrtelnostou chrusta

09

08:12

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Moj prvy prispevok z iPadu. Nebol som tu iba den a uz je tu tolko prispevkov. Vcera sme teda dobehli maraton ktory o sebe hovori ze je najvacsi na svete a ze je…

Marathon v New Yorku /prve spravy

07

22:10

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Este smradlavy s cislom na tricku so slovenskym znakom a s medailou na krku podavam prvu spravu. Kamarati ktori boli v dalsich vlnach este bezia.. Rano bola strasna zima…

DNES je ten DEN

07

10:50

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je 4:38 rano. Dnes v noci sa v New Yorku menil cas ale aj tak... Vonku su 3 stupne, ja mam na sebe bezecke trenirky, tricko ma dlhe rukavy a na tom dres SR. No a na tom…

Hlasenie od nasho maratonskeho teamu

07

04:17

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasenie z nasho BUBO teamu v maratone od nasho spravodajcu Mirky: Zatial co ine timy maju lekarov, maserov, my mame v time timoveho knaza:) Kto nas sprekona?:) Drzte…

Maraton v New Yorku

07

01:55

nov

2010

USA Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

New York sa zblaznil do maratonu!!! A to totalne, mam pocit ze ludia vymenili auta za tenisky a vsade vidno rozcvicujucich bezcov, musite davat pozor aby ste im…