794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (41)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Pobyt v Acapulcu

29

04:42

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z Acapulca vsetkych kamaratov a znamych. Zajtra sa presuvame dalej za novymi zazitkami. Mame sa super. Zájazd Mexiko veľký okruh bola vý…

Acapulco, Tichý oceán

28

19:25

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ranajky s vyhladom na Tichy ocean, nas velky hotelovy bazen a acapulsku plaz. skvele miestne trhy. To je nase Mexiko! Nasu skupinu neuprosne spaluje slnko a dnes si cely…

Mexiko - prales

28

03:35

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pramaticka kultur - kolosalne hlavy Olmekov v La Venta, oddych, bazen a vyborna Aztecka polievka. Rada odovzdam pozdravy tu aj smerom domov. Lucia s Vladom pozdravuju,…

Mexico City - tipy

27

00:53

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aj my pozdravujeme z hlavneho mesta Mexika, kde uz od vcera zijeme nabitym programom. Hned rano prve indianske pyramidy v Teotihuacane, prekrasny vyhlad z Pyramidy…

Oaxaca, Veľká noc

25

22:58

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Velka Noc ako ma byt! Vysibane rucne pletenym korbacom -chytacom, vyoblievane vodou v indianskej saune :-) Saman do ritualneho obradu dokonca zapojil aj vajicka. Viete…

Pobyt v Mexiku

25

21:05

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Moje ocakavania sa splnili, som plna dojmov a skvelych neopakovatelnych zazitkov - aj gurmanskych. Uzivam si slnko, plaze a historiu. Mexiko veľký okruh s BUBO je…

Aký je pobyt v Mexiku

25

20:56

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som viac ako spokojna, uzivam si slnko, historiu a skvelu mexicku atmosferu. V Mexiku je nádherne!

pobyt Acapulco, Mexiko

22

21:43

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Antropologicke muzeum a prehlad kultur Mezoameriky nadchol vsetkych. Obdivovali sme lietajucich indianov a pochutnavali si na cerstvom ovoci a dzusoch za ludove ceny. V…

Oslavy prvého jarného dňa v Mexiku

21

02:38

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nova skupina stastne pristala na nahornej plosine v Mexico City - kde nas privitala vona chili, smogu a hudba Mariachis na plaza Garibaldi. Zaciname zájazd Mexiko…

Najlepšia dovolenka v Mexiku

20

01:04

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mila skupina, verim, ze kufre su uz spokojne doma s vami, teda hlavne ze vy ste uz spokojne doma :-), ze sa prijemne aklimatizujete a nad fotkami spominate na vasu…

kupanie v podzemnych jaskyniach cenote

17

22:25

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

obidve prve mexicke skupiny uz odleteli domov, takmer vsetci nadseni. zaverecny program bol uzasny, pyramidy na pobrezi karibiku, ale hlavne kupanie v podzemnych…

Karibik, Tulum

14

20:07

mar

2008

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

7 novy div sveta - pyramidalne mesto v strede Yucatanskeho poloostrova - CHICHEN ITZA.Videli sme! Tajomne observatirium, posvatna obetna studna, majestatna Kukulkanova…