794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (43)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Mexiko, odjazd domov

25

16:30

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hm, dnes ráno nás aj bohovia oplakávali, prehrmela tu riadna tropická búrka, ale teraz už je opäť nádherné az…

Svet Mayov, Mundo Maya

23

02:35

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Smutno nám je zajtra ideme domov, trápi nás len to ako zbalíme batohy, San Cristóbal príjemné prekvapenie na zá…

Drink Chaka- chaka

22

23:54

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Buenos dias z Cancunu... Už sme vyvalení medzi gringis na plazicke karibskej a ako sa patrí chyťme bronz ;) Chichén Itzá nás poriadne…

Uxmal, Mexiko

20

01:53

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobrý večer alebo dobre ráno do Európy... My práve hráme kocky, kto prehra, toho obetujeme, musí nám splniť nejaké…

Odkazy pre Romanku, Simonku a Tatka

20

01:46

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pekne Vás zdravím, ďalší deň máme za sebou, boli sme v pralese a bolo tam super. Čítam si vaše správy, ale…

Pozdrav domov z Mexika

20

01:42

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Všetkých Vás srdečne bozkávam, veľmi si má prekvapila, je to úžasné, keď človek dostane pozdrav cez internet až do …

Presun z Tabasca, Mexiko

18

18:40

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravím a bozkávam moje micinky a tatka. Som ok. Dnes sa presúvame celú noc, cez Tabasco na zájazde Mexiko veľký okruh. Vydrž…

Humanitárne zbierky v Mexiku

18

18:37

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme sa rano zobudili do krajiny plnej kontrastov. Po nadhernej pokojnej slnecnej oachake sme sa presunuli do najviac povodnami postihnutej oblasti Mexika, do…

Cocoloco

16

21:10

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pod vplyvom Cocoloco sme sa zo slnecneho Acapulca vybrali opat do vnutrozemia. Ze nepoznate Cocoloco? Nie, to nie je Kolalokova limonada, to je nieco OMNOHO chutnejsie..…

Tamales, Mexiko

14

17:46

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pekny pozdrav a pusinky z Mexica posielam do Malaciek Simonke,Romanke a Tatkovi, vasa maminka Bozinka. Je tu krasne, som ok. tacos mi veľmi chutili aj tamales! mexiko…

Kluby, Acapulco

14

17:40

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes kratke spravy: Tak sme to vcera poriadne v Acapulcu roztocili, to boli tanecne kreacie, ze sa domaci ani nestihali cudovat ;) nie je ani cas velmi vypisovat, lebo…

Schody na pyramíde

13

05:20

nov

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime už z Belize, ale začali sme v Mexiku! kde sme zbiehali 248-9 schodov na pyramide slnka v Teotihuacane. Krasne sme sa pripiekli, slniecko nam svietilo cely den a…