794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (45)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Mexická autentická hudba

30

17:50

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vytancovani z namestia v Meride, kde nam hrala, sice v dazdi, ale o to romantickejsie a rytmickejsie miestna kapela v kubanskom style...sme sa premiestnili na jeden z…

Ako sa platia účty v Mexiku

28

03:43

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Super, ze idete za nami, Pauli, nechali sme nedoplateny ucet v Palenque na namesti, tak to za nas zatiahnite :)! Informácie o Mexiku.

Čo sa oplatí vidieť v Mexiku

27

23:31

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako vidis, Katka, nasa skupina je vam v patach :) My sme dnes mali fantasticke azuro priao na pyramide slnka v Teotihuacane a nasledne sme si zgustli na pulque -…

Zelená džungľa v Mexiku

27

19:59

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nadhernou, vlhkou, zelenou...dzunglou sme sa dnes predierali, ako prava expedicia, ktora hlada stratene civilizacie... a nenasli sme len tie. Nasli sme cely novy uzasny…

Gotika v Mexiku

27

07:34

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravi Vas Mexico city. prileteli vsetci uplne "hororovym" letom s gotickou skupinou "the horrors"... to si ani neviete predstavit, taky horor :) cele letisko benita…

Sú komáre v Mexiku?

27

02:35

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravime z Mexica - z Palenque, kde nas dnes skoro zozrali komare, bolo to strasne a tak sme sa uz na nich na zajtra dokladne pripravili. Tequila a repelent - hadam to…

Krajina dobrodruhov

26

22:23

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

So slzickami v ociach som sa dnes rozlucila s prvou mexickou skupinou dobrodruhov a uz som aj naspat v Mexico City, alebo ako sa "u nas", v mexiku hovori, v deefe :)…

Pyramídy Aztékov v Mexiku

25

22:12

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

chrobacik, ja viem, ze si z aljasky vytrenovana... stretneme sa zase v teplejsej krajine :). Nabudúce ta berem do krajíny Aztékov, do Mexika! 

Mexiko koncerty

25

22:08

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme sa v indianskej saune dozvedeli od samana "pravdy", co sme mozno o sebe ani len netusili...ja osobne som nemala v plane sa umyvat, aby som pekne salviovito…

Kúpim mexickú čokoládu

24

22:08

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme vsetkych na Slovensku z praveho mexickeho Oaxaca. Ochutnali sme uz prazene kobylky, pravu cokoladu i tequilu s cervikom - mescalu. Je tu asi 25 stupnov…

Pravá čokoláda z Mexika

24

20:57

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Diky za pozdrav...tesim sa ako si dame doma v zime nejaku teplu cokoladu a zaspominame...mozno aj na horuce spanielsko :) kamakore!!!! zdravim domov...Prinesiem mexick…

Mexiko a štipľavá paprika

24

20:55

okt

2007

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Acapulco sme vcera nechali za sebou, aby sme sa dnes ponorili do toho praveho "orechoveho" Mexika...ci lepsie povedane paprickoveho...na miestnom trhu v Oaxace sme si…