794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (52)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Mérida, Mexiko

26

00:00

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci z B/O. Fotky budu az ked sa vratim.  Pôjdeme čoskoro do Méridy, kde ulovíme ďalšie super zážitky. Sledujte nás…

Juraj Fórum
Mexicali, Mexiko

26

00:00

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci z B/O. Fotky budu az ked sa vratim. Poslal som aspon jednu MMS, lebo bluetooth tu zatial moc nefici. Pozdravujte aj u nas na dealingu. Pre jedneho…

Juraj Fórum
Vyhliada na Popocatepetl

23

20:48

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cestou z Acapulca sme sa stavili na vyhliadu na Popocatepetl. Aztecki bohovia nam boli tradicne nakloneni a videli sme az na vrchol. V mestecku Cholula sme spolocne so…

TOP múzeum Mexiko

20

19:44

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Skupina zaradila prepracovane Antropologicke muzeum v Mexiko City do svojho rebricka top muzei sveta. Dalo nam prehlad o kulturach, ktore tu posobili a po ktorych…

Mexiko - indiánsky alkohol Pulque

19

01:19

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vdaka mili moji Mexicania za pozdravy, tesim sa, ze ste stastne prileteli, pozdravujem - taktiez nonstop pracujucu domovsku kancelariu, sefov a kolegov vo svete.…

Mexiko - biela pláž

17

03:20

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dakujem tohtorocnej prvej jarnej skupine v Mexiku za to, ze boli skvela partia milych ludi a ze sme sa spolu mali dobre. Posledne oddychove dni sme travili na Karibskej…

Aguascalientes, Mexiko

16

20:34

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Peter, prosim ta, znovu mi nefunguje e-mail. prosim, pozries sa na to. vdaka. Ideme teraz loviť zážitky do Aguascalientes. Držte palce. Hela!

Helena Fórum
Mayský mesto nad Karibikom

16

01:49

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledny vecer, krasny den snad len vcerajsi bol krajsi - potreli sme si ostatky Mayskeho mesta nad vlnami Karibiku, kupali sa v krasovych jaskyniach a plavali a…

Otília Fórum
Tampico, Mexiko

15

20:13

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

S tym ujom Vladom pocitajte v kazdom pripade,Vierka aj starky maju mobil,je mi to strasne luto, ze mate taketo problem,skoda, inak by to bolo OK.Bozkavame Vas. Držte sa…

Vlado Fórum
Culiacan, Mexiko

15

20:08

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je mi to jasne. Ak treba dam vadiet ujovi Vladovi,on to s tebou a starkym zariadi, aj dopravu a tak.Teraz asi ujo Vlk nepomoze,uvidis. V ziadnom pripade nemoze ist…

Cuernavaca, Mexiko

15

16:07

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Oluska urcite mi napis sms,/ povedz aj Borovi a starkemu, furt pozeram na mobil jak d.../lebo niesom stale na nete.Starky nech nejde sam,vsak vies/ kosik.../Este raz,ak…

Chihuahua, Mexiko

14

19:37

mar

2006

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Oluska chodte len ak to je nutne,mozno staci v Handlovej. V januari asi nebol,ockovaci je asi v spalni v skrinke, pohladaj .Inak den nemusi zrat,potom len zlahka,vsak…