794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (62)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Mexický front

10

02:26

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

kedze Macka poctivo prispieva a hlasi vsetko, co sa deje na mexickom fronte, ja uz nic pisat nemusim - mne dnes zle nebolo :-) a tak som sa mohla veselo od rana do…

Mahu Fórum
Rezort na Playa del Carmen

10

00:33

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na plazi Playa del Carmen bolo super, voda bola perfektna (teplota akurat), slnko svietilo o106. Vybrali sme si obľúbený rezort podľa BUBO odporúčan…

Marcela Fórum
Vlny na Playa del Carmen

09

16:50

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

kedze Mahu je plne ponorena do nakupnej horucky (podobne ako podstatna cast vypravy) a nestiha prispievat, musim pisat z MEX ja - vcera sme sa konecne ztequilovali, resp…

Marcela Fórum
Tequila Sunrise

08

01:12

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z Meridy, pocasie sa konecne umudrilo - asi pomohlo poctive popijanie Tequily Sunrise, je asi 32 stupnov. Nakupna horucka dostihla aj Danku, ktora doteraz…

Marcela Fórum
Mexickí banditi

07

04:27

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahoj, za hodinu vyrazame do Meridy a vsetci dufame, ze tam konecne nebude prsat. Jedine slniecko, ktore sa na nas za posledne dva dni usmievalo bolo to na etikete flasky…

Mahu Fórum
Enpanadas, Mexiko

07

03:39

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Slovaci, terajsi mexicania i byvali mexicania, ako bolo pisane v letaku k zajazdu, mozno nas zastihne kratka letna prehanka... Tak tato prehanka (pravy tropicky…

J & V Fórum
Nočné cestovanie po Mexiku

06

00:17

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte doma, dnes sme dorazili po nocnom presune autobusom do Palenque. Je to tu super, clovek si pripada ako na konci sveta. Len prsat by nemuselo - od rana leje ako z…

Mahu Fórum
Mexické kobylky

04

01:15

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte doma, sme v poriadku a mame sa super. Nas sprievodca Roberto pekne zhrnul dnesny den - Monte Alban bol uzasny, kobilky prekvapivo chutne a cokolada vynikajuca -…

Mahu Fórum
Lúčne koníky, Mexiko

03

22:04

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci co cakate na spravy z Mexika a mate obavy ci Vasi pribuzni su este nazive... Vsetci su v poriadku - unaveni po dlhej ceste z Acapulca dnes relaxuju v…

Roberto Fórum
Kúpanie  v Acapulco

02

01:48

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj doma, mame sa skvele, dnes sme sa cely den len kupali v Acapulcu a bolo nam super. Teraz sme v centre, ideme sa pozriet na skokanov skacucich z 30 metrov do mora.…

P&M Fórum
Dedina Tequila, Mexiko

01

23:58

nov

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Zuzka, nemozem ti napisat mail, mame sa dobre. Vcera sme navstivili dedinu Tequila a bolo to nadherne! Dnes sme boli cely den v Acapulcu, iba sme lenosili na plazi,…

Majka Fórum
Mayské dobrodružstvá

31

18:00

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujem vsetkych zucastnenych v Mexiku I.Let sme prezili vsetci a akosi ta cesta domov ubehla velmi rychlo.Ani som sa nestihla spamatat a som doma vo svojej izbe a…

Silka Fórum