794 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Mexiko (64)

Mexiko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Mexiko

Hot news z Palenque

23

00:00

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Napriek slubovanemu presunu rovinami Yucatanu sme zazili len same zakruty a polovica z nas aj skrucanie zaludka a criev. Ale inak bola cesta ok aj ten dvojhodinovy…

Výlety v Oaxaca

21

01:38

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Byvame priamo v centre, hned pri pesej zone a dva bloky od namestia. Dnesny Monte Alban a hlavne nas uzasny miestny sprievodca - zapotecky indian, co ma dve vysoke skoly…

Tamo Fórum
Všetky chute Mexika

20

22:47

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

zdravime z Oaxacy, uz sme sa aklimatizovali na mexicke podnebie a intenzivne vychutnavame vsetky vone a chute Mexika. Uz sme ochutnali takmer vsetky miestne speciality,…

Disko Paladium

18

21:54

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konecne sme si vydychli, po super nabitom programe relaxujeme a slnime sa v Acapulcu. Vcera sme rozdrvili parket v najslavnejsom discoklube Paladium s sirokym vyhladom…

Tepotzotlán, Mexiko

18

17:50

okt

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

caute, vsetko v poriadku, uz mame za sebou nejake sutre, asi tisic schodov na pyramidy, momentalne sa slnime v acapulcu a tesime sa na dalsie tisice kilometrov. Ideme…

Múzeum Fridy Khalo

23

01:09

júl

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci, v kanci a okoli... Som v Mexicu aj ked normale sa o takomto case pripravujem na zajazd do Indie, ktory som zvykla sprevadzat...Tento rok mam tusim…

Eva Fórum
Valle de Bravo

07

16:08

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No neviem ako je to stym splnom, ale v Mexiku bol na 100Perc. vcera. Moju poslednu veceru som vcera stravila na plazi s vyhladom na vychadzajuci mesiac nad morom, takze…

Sona Fórum
Malinalco

06

23:48

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak aky bol let? A ake filmy odporucate? Mne sa totu tiez uz krati na pláži. Posledny den vo vlnach karibiku, tak ako som Vam slubila, naberam bronz aj za Vas. Ulicky na…

Sona Fórum
Mexické taco

05

18:17

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Len pred chvilkou som sa rozlucila s plnym autobusom usmiatych a opalenych tvariciek Bubakov... Ich cesta, ktora bola poznavacia doslova vo vsetkych zmysloch a chutiach…

Sona Fórum
Potápanie s morskými korytnačkami

04

02:25

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

To, ze Karibik je plny pestrofarebnych koralov a rybissiek spoznava tu na Playa del Carmen kazdy po svojom. Marek kazdodenne organizuje mensie zatahy na "fresssh fissh"…

Sona Fórum
El Oro, Mexiko

03

01:32

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Jozo, Soni sme porozpravali o noci na Patpongu, vidim, ze mala z nasho rozpravania tiez zazitok. Pozdravujeme ta do Thajska, planuje do buduceho programu zaradit aj…

Pohorie Sierra Madre

02

21:01

apr

2004

Mexiko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako vzdy na tomto mieste, poskoci mi srdce od radosti, ved na karibske plaze sa tesime vsetci uz od Mexico City. Mame za sebou cestu napriec pohoriami Sierra madre,…

Marek Fórum