63 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Guatemala (5)

Guatemala - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Guatemala

Atitlan v Guatemale

06

21:54

máj

2005

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Život súčasných Mayov sa už niekoľko tisíc rokov takmer nezmenil. Navštívili sme kmene K`iche v Chichicastenangu a Tzutujil v Santiagu…

Výhľad na údolie Antigua

04

22:08

máj

2005

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sa konečne nádherné rozjasnilo (búrka bola brutálna) ale už vidieť jasné celé údolie Antiguy, nad mesto sa tý…

Opäť sme v Antigue

04

00:02

máj

2005

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnešný výstup na sopku Pacaya predčil všetky očakávania. Tesne pred vrcholom to vyzeralo, že nám tento najaktívnej…

Smer Guatemala - pozdravujeme domov

03

04:40

máj

2005

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme všetkých doma zo Strednej Ameriky. Pozdravujeme aj Petra do Egypta. Robo, Pišta a dve Ivety

V guatemalskej džungli

26

05:22

apr

2005

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Slovakia? Don´t need visa. Takto nás privítal colník pri vstupe do Belize. Radostná správa, pretože zájazd Rí…

Pozdravujem kolegov domov

13

01:51

nov

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sme v Peténe, džungľa, telo a trošku komáre a prekrásne jazero, ale tu slovenskú kuchyňu by som už mohla. Neodložíte mi…

Opúšťame Guatemalu

06

00:35

nov

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Milí kolegovia a kamošky! Tak a opúšťame Gaute. Vyšlapala som sopku. Uff. Som v pohode a veľa sa neraďte lebo niečo vymyslite a…

Starobylá Antigua

05

01:27

nov

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dorazili sme. Po dvoch dňoch. Včera na celý deň boli zablokované kameňmi a useknutými stromami všetky guatemalské cesty! Túto…

Pozdrav do práce z Guatemaly

04

01:05

nov

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravím všetkých čo toto čítajú a vedia kto ich zdraví je to tu prekrásne a nad očakávanie. O prekvapenia nie je…

Okolo vulkánu San Pedro

02

17:43

nov

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Podarilo sa nám prejsť cestou, ktorú miestny indiáni Tzutuhil označujú za poco peligroso, okolo vulkánu San Pedro, obišli sme v…

Flores, Guatemala

09

03:32

aug

2004

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnešná 4 a pol hodinová sprevádzaná prehliadka Tikalu mala naozaj svoje čaro, pretože nám pršalo a pršalo. Pr…

Choroby v Guatemale

24

03:31

okt

2003

Guatemala Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravím z guatemalskej džungle. Ráno vyrazil Tamo a Zuzka so skupinou do pralesa. Kráčali uzučkým chodníčkom a čakali kedy zazrú…