185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (11)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

albansko

25

17:26

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak o albansku som pocula vselico..., ale vidiet aspon kusok z tejto zahadnej krajiny a jej osadenstva mi pomohlo zmenit nazor. hory su ocarujuce a ludia v nich este…

katarina Fórum
v Zurichu

24

06:46

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

KONECNE v europe. Bombaj je fakt dost cudne mesto. Cesta na letisko v taxiku trvala 2,5 hodiny, fakt neprehanam :) 2 a pol hodiny cez mesto, zrazu sa vynoril sheraton a…

Jozo Fórum
pre Robina, Ell, Roberta a Sandru do Bukitingi

23

14:47

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak sme radi, ze sa Vam paci, vidime, ze si to fakt uzivate. My sme vikendovali ciastocne na Spanej- bol zas country vecer, ale tentokrat boli iba nasi, a my rodicia,…

Ahojte holubkovia!!!!:)

23

14:37

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ach jo,toto mi tak chybalo.Po desiatej neuspesnej sprave som s posielanim sms-iek nadobro skoncila!Som rada,ze aspon takto vam oznamim narodenie maleho Martinka Benka…

pre Pauli, Roba a aj Dura v Indii

23

12:43

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute Vsetkych zdravim ( uz zdrava) z prace:-( Uz by som sa zase niekam vybrala.... Pauli, aka bola svadba v Tatrach? A teraz si kde? Tu alebo v Hradci? Robino zlato,…

Veronika Fórum
Babuliaci z Provensalska a Korziky 2004

20

14:10

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute, konecne som v praci aby som vam mohla nieco napisat a pozdravit vas. My s Durim uz fotky mame. Su krasne a je ich asi 260ks. Velmi nam chyba more,vino, spev a…

pre Robina+Ell, Roberta a Sandru do Indonezie

19

14:10

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predovsetkym dakujeme Vasej sprievodkyni Zuzane za vsetky informacie o Vas, mama uz rezignovala a spolieha sa len na nu (to bude aj v tom mene), hadam da na vas pozor a…

Sylvia - Korzika, Provensalsko

18

08:36

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubacikovia:) ...vsetci mi velmi chybate! Ja som uz v pracovnom procese od stvrtka... ale ten stvrtok to bol tzv. kulturny sok (!)... normalne som prekladala…

Sylvia Fórum
mile provensalsko vonave, korzika tajomna...

17

15:07

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

... som sa vlastne este sa stale z vasich utesov nevratila... nie, nie, bubo zo mna sice nespravilo emigrantku, ale celkom urcite zavislacku :-) ten pracovny suflik…

Skialpinisti

13

18:15

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

15.8. 2004 vyrazia Martin a Miro - sprievodcovia CK BUBO na skialpinisticku vypravu do Peru, Bolivie a Chile. Od 15. augusta do 20. oktobra budete moct vypravu vdaka…

Albansko

09

12:23

aug

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak Albanci su doma. Neuverite ale vsetci!! Kazdy Albanec nosi za opaskom zbran a na severe je nabojnic z kalasnikova ako u nas stuplou z piva, ale inac uplne bezpecne.…

peto Fórum
Najlepší odpočinok a adrenalín

08

16:22

júl

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rumunskoooo!! Dakujem, dakujem! Najlepsi odpocinok, adrenalin, parada, super, nezabudnem na nikoho nikdy, bolo uplne najlepsie na svete! Chcem sa vratit :) ! Strasne…

Maco Fórum