185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (12)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

O rok inde

08

14:47

júl

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No čo dodať? Proste skvela nalada, skveli ludia, prostredie.... No proste kopec nezabudnutelnych zazitkov a skusenosti. Tak dufam ze o rok znovu niekde na Balkane. Peto…

Robo Fórum
Hlava plná spomienok

06

22:26

júl

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Salut vsetkym fajn ludom, ktori boli na zajazde! Som strasne rada, ze nas spojilo prave Rumunsko, kde na cloveka caka tolko krásnych prekvapeni ... hmm, aj ja mam este…

juliana Fórum
Nikdy sa tu nenudíš

06

10:26

júl

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rumunsko bolo super ani chvilu sa clovek nenudil krasne hory perfektna partia ludii bolo az tak super ze sa tomu nedalo verit. Bohuzial to skoncilo a uz zasa v realite.…

majo Fórum
Úžasné a nespútané

04

23:11

júl

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rumunsko bolo krasne, uzasne a nesputane! dnes sme sa vratili a som uneseny! DAKUJEM TAKMER VSETKYM, ale hlavne mojej Janke, ktora to uspesne vydrzala, dalej PETKOVI…

danas Fórum
Ľubošovi o Sýrii

19

14:20

máj

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ľubo, neviem či to robíš často, ale riadne si ma zavádzal. Keď sme odchádzali do Sýrie, do telefónu si mi tvrdil, že budeme s Renátou spokojní. Vieš ako si sa sekol? To…

Fedor Fórum
Jordansko

16

16:19

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Na ceste z Kuala Lumpur sa Jordanske aerolinky zlutovali a nas let bol na druhy den po prilete do Ammanu.. Den, ktory sme stravili v Jordansku stal naozaj za to. Rano…

Milan Fórum
Vecer na Slovensku a predsa v Juznej Amerike

10

22:14

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V tomto momente pozerame spolu kazetu ktoru sme natocili v Juznej Amerike. Je to nieco uplne genialne. Prave sa dotykame vodopadov z tej krajsej Argentinskej strany a…

maroko

09

13:47

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predvlani keď sme v Maroku odvalili v jednom kempe kameň a spod neho vypochodoval škorpión zhŕkli sme sa asi šiesti - ôsmi, aby sme ho videli. Bol to tuším jediný…

Miloš Fórum
skandinavia

06

19:41

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojky bubáci, tak sa tešíme na nové dobrodružné bube na nejaké Skandinávske dobrodružstvo a zrdavíme všetkých účastníkov Nórsko 4xnaj a bolo super a nikto určite…

Ipanema

05

23:34

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No, to sa dobre pamatam na zazitok z Ipanemy /odvazlivci/, neviem o com nechces pisat, ale s nami to bolo tak, vlna nas zdvihla, hodila o dno, kopla do ladvin, vyrazila…

pre vsetkych cestovatelov

05

09:17

mar

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera sme mali v cestovatelskom klube CK BUBO narvano. O 17.00 zacalo stretnutie paprickoveho zajazdu o Venezuele a o 18.00 Marek prednasal o Mexiku. Bol tu natresk do…

freediving

29

14:32

feb

2004

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

caute vsetci, na bubo.sk su super cestopisy. Nejake zapisky z ciest (najma z Egypta) su aj na nasej sajte www.freediving.sk sekcia FREEDIVING. Podnikli sme potapacske…

maros Fórum