185 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Slovensko (15)

Slovensko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Slovensko

expedicia Škand - La

19

09:41

aug

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Super, genialne, uzasne!!! Hoci sme uz v robote (proste sa jedna druhej nezbavime...:)), myslou sme v buse, stane, na vsetkych krasnych navstivenych miestach a s milymi…

Francuzsko

18

09:07

aug

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci Francuzi, som strasne rada, ze som si dnes rano (prvy krat v praci) mohla precitat vase uzasne odkazy. Najprv som ich na Fore nemohla najst, ale potom som…

Gabi Fórum
Anglicko+Škótsko

16

13:50

aug

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, po prvom dni dni na Slovensku musím uznať, že doma je doma, ale aj tak by som sa radšej vrátila späť do VB.Celé dva týždne bola úžasná atmoška, super ľudia, vraj…

Peťa Fórum
Tropická Škandinávia .... teraz už vlastne Bratislava

15

14:20

aug

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubačky a Bubáci... Človeku sa ani veriť nechce, ako rýchlo môže prejsť 18 dní v super partii v prekrásnom prostredí tropickej Škandinávie. Je to presne ako…

Daniela Fórum
Kamile a Jozovi z BUBA

13

10:43

aug

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute.....skandinavia bola supis...zatial moja naj dovolenka...dikes za super sprevadzanie po pobaltskych a skandinavskych krajinach. Jozko tebe prajem pri sprevadzani…

Rasto Fórum
Norsko 4 krat naj

31

08:42

júl

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mili priatelia a vsetci z C.K BUBO ! Dakujeme Vam za krasne prezite dni s vydarenym pocasim a perfektnymi sprievodcami Dodim a Filipom, na nasej svadobnej ceste v Norsku…

Skorší príchod

26

10:41

júl

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci doma, nas vylet po krasnej Norskej prirode pomaly konci... Sme opat v Nemecku. Stihly sme skorsi trajekt z Danska do Nemecka a tak budeme v BA skor. (cca…

vikendove hodnotenie

12

21:31

júl

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim na Loveparade, zdravim na polarny kruh, zdravim do Skotska, Spanielska a Slovinska. Caute BUBACI. V pondelok odlieta 23 ludi s troma sprievodcami smerom k…

survive and win

24

11:38

jún

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uff, takze sme to zvladli, cele to sialenstvo odohravajuce sa v srdci Slovenska. V Ciernom Balogu nas cakalo uzasne ubytovanie, prekrasna priroda, bozska malinovica a…

Chystáme prekvapenia

17

15:32

jún

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Andrea, zial, dalsi termin cesty do Rumunska tento rok uz nebude. Na buduci rok chystame prekvapenia, tak to hadam vyjde. Tento rok mas este sancu navstivit s Bubom…

BUBO Fórum
Ďalší termín nebude

17

14:51

jún

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Andrea, zial, dalsi termin cesty do Rumunska tento rok uz nebude. Na buduci rok chystame prekvapenia, tak to hadam vyjde. Tento rok mas este sancu navstivit s Bubom…

BUBO Fórum
bubo

17

08:52

jún

2003

Slovensko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Clovek ani nevedel, ze su aj taki super cestovatelia, ako vy. Co poznam ludi, pod dovolenkou si predstavuju len vyvalovanie sa na plazi a ochutnvanie miestnych specialit…

Andrea Fórum