134 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Rusko (9)

Rusko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Rusko

zapisy z Transsibirskej diktovane cez sms 3

14

12:18

jún

2010

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cez nekonecne lesy, sirosire mociare a plane bezpocetne derevne sme po 3 dnoch a 4 hodinach a 5185km vystupili na 110 rocnej stanici v Parizi Sibira, v Irkutsku.…

zapisy z Transsibirskej diktovane cez sms 2 :)

10

11:03

jún

2010

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

TSM pokracuje, vcera sme prefrcali cez vyse milionove mesta Omsk a Novosibirsk, v tom druhom sme stihli poobzerat giganticku stanicu, hotovy chram TSM. Nasim vlacikom…

zapisy z Transsibirskej diktovane cez sms :)

09

09:28

jún

2010

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vcera v noci sme vo vlaku Rossiya prekonali najvacsiu rieku Europy Volgu a teraz sa uz po 1000 km cesty najdlhsou zeleznicou na svete hlasime z Uralu. Pred chvilkou sme…

москва оцин красива

06

16:17

jún

2010

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ruskij druzia peredavaju privjet v Slovakiu z poezdky v Maskvu i v Sankt Peterburg :-))) V Moskve je naaadherne slnecno a to cele tri dni, teda ak vynecham ten 10…

Moskovsky spravodaj

08

22:30

máj

2010

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kde len zacat?!? Sme v Moskve iba 2 dni, ale uz sa udialo tolko veci, akoby sme tu boli cele tyzdne. Hned z letiska sme zamierili na Cervene namestie, kym este bolo…

Sankt Peterburg, Leningrad, Petrohrad

08

16:43

nov

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime z mesta Petra Velkeho. Trosku sa nam oteplilo ale predovsetkym sa uplne zmenilo mesto okolo nas. Peterburg je naozaj okno Ruska do Europy. Dnes sme sa…

Moskva ocin cholodna

06

16:18

nov

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predvcerom pristala v Moskve mala slovenska posadka. Uz vecer sme sa vidali sovietskym neobarokovym (ano aj taky styl existuje) metrom na prvu prechadzku centrom,…

Doma

21

21:35

jún

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Marek, stastne doma. Dakujeme este raz. Zlyhal mi na teba telefonicky kontakt, posli mail please nech sa dohodneme ohladne veci ktore som priniesla na slovensko. …

Zuzana Fórum
Transsibiriana

11

12:52

jún

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Yekaterinburg, Omsk, Novosibirsk, Krasnojarsk .... a sme v irkutsku. Cestou sme obliekli uniformy ruskych soldatov, zaspominali na oslobodenie i obsadenie a zaspievali…

MOCKBA

11

04:31

jún

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Modra obloha, cervene mury a zima ako v Rusku. Asi takto nas privital treti Rim a zaroven hlavne mesto kedysi tretieho najvacsieho imperia na svete. Hned prvy den sme…

Finale v hokeji a dalsie zazitky

11

19:44

máj

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ano boli sme vo vazeni,...v tom istom ako bol leninov brat, ci dostojevski:) Takze ked ste mi pisali sms ci fakt som skoncil pod drobnohladom ruskych policajtov,…

mato v turme

11

12:29

máj

2009

Rusko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kak zaniali naševo rukavaditeľa v peterburskom ťurme.

anonym Fórum