167 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Francúzsko (12)

Francúzsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Francúzsko

pre Jitku

14

23:13

máj

2008

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak Jitka aj ja som dusou inde a CD tiez nepomaha navratu do reality a fotografie len potvrdzuju ze som v Peru naozaj bola a nebol to len jeden nadherny sen tak dufam ze…

Adriana Fórum
nocne spravy

25

02:50

apr

2008

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes som sa velmi nevyspal, pocas noci ma budili prichadzajuce SMSky - ach jaj, casovy posun. Dakujem za vsetky blahozelania k meninam (ti prozretelnejsi pouzili email -…

pre Mareka z BUBO

29

20:47

mar

2008

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Marecku, dufam ze si si aj teraz Thajsko uzil tak dobre ako s nami v nov/07 :-) ako tak citam, tak LA ma celkom talent na jazyky a nieco sa na neho ten minuly rok…

ST. Maarten

04

16:13

nov

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dalsi karibsky ostrov, ktory je vsak rozdeleny medzi francuzov a holandanov, je to aj moja premiera v Holandsku. Zaspatych francuzov, vystriedali chrchlajuci holandania,…

pre Kudrika na VLKu

02

19:09

nov

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tos kudriku uz si tri dni na ceste a zatial ziadne spravy od teba, to co ma byt?:) no len uzivaj dokial mozes. ja som vypadla na par dni do pariza, tiez sa nestazujem...…

judit Fórum
Spalili sme sa poriadne....

30

22:52

okt

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

.... v Karibiku na ostrove Guadelope, ktory patri francuzom a kde dokvitol francuzsky socializmus rozumej vsetko je zavrete a hlavne slovo maju odbory:) Ale dnes…

spod slnecneho neba

26

13:43

aug

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bonjour, zdravim naposledy za celu "francuzsku" zostavu. Au soleil, napada ma ta znama pesnicka, melodicka oda na slnko .. Huraa, tak ono napokon predsa len vyslo. Sme…

spod vrcholkov Pyreneji II.

22

13:51

aug

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasim zdolane Pyreneje, bojujeme s pocasim, ktore nas tazko skusa, ale zvladame to, to slnko stopro coskoro vyjde !!!! Dnes rano, za preukazanu odvahu na ture, sa nam…

spod vrcholkov Pyreneji ...

20

17:19

aug

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rebonjour vsetkym prajem za Francuzov ! Prave sa "svatime" v Lourdach, pilne naberame liecivu vodu z pramenov v okoli katedral, aby sme vcerajsie ustrice, musle, a vobec…

Za tonov bretonskych gajd ..

15

15:36

aug

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bonjour à tout le monde ! Posielam za vsetkych pozdrav domov od "Francuzov". Nasa cesta krajinou nielen umenia zit a gastronomie pokracuje. Po krasnej letnej nedeli,…

Jaro Fórum
sprava pre ex-Cinanov Roba, Luba, Janku et al.

05

17:37

júl

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte vospolok, vy este na puti na kubu, ja momentalne uz veselo srkam kavu v boulogne, predmesti pariza. este sa spamatavam z ranneho deja-vu ale som rada, ze sme sa…

judit Fórum
Francuzske volby za prezidenta 2007 -vzdialeny pohlad

05

15:41

máj

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Francuzske volby su velkou svetovou temou tohto vikendu. Je krasne byt TAM- a pri extenzivnom cestovani sa to z casu na cas podari. Zadusna omsa za Matku Terezu, kusok…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.