167 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Francúzsko (13)

Francúzsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Francúzsko

Vylodenie na Guadaloupe

02

15:12

máj

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdrav z Le Gosier, prisli sme v noci; vsetko v poriadku, po Dominice su nase plany dost lenive; plaze, plaze, plaze! Karibik je Karibik:

slavka Fórum
Fort de France

23

19:18

apr

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tito Francuzi to je otras. Namiesto A maju Q namiesto M maju ?, a zavinac maju tiez uplne inde nez cely svet. Clovek to tu musi vskutku milovat aby bol zaslepeny laskou.…

Juzna Amerika

05

22:15

feb

2007

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Olinka a Palko, tak som stastne dorazila do Franc. a k Cajke to bolo dost jednoduche. Ja len ze som ok, s Marekom, Evkou, Tomi a Adkom som kazdy den v kontakte…

Spanielsko 2

25

13:44

aug

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po nocnom presune Rakuskom a Talianskom sa dnes kupeme na slnkom zaliatych plazach Nice. Sme zatial super partia, tak vsetci co ste neprisli, mozte lutovat :) dnes…

Pyreneje

22

10:11

aug

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hura, sme vsetci zivi a zdravi, zdolali sme 3006m vysoky vrchol Le Casque a ako bonus sa nepredstavitelne stalo skutocnostou, mali sme nad sebou uplne azurove nebo!!…

Pyreneje

20

22:00

aug

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prebojovali sme sa az do Pyreneji...umyli sme sa v Lourdach a potancovali v Pau...nahodou neprsalo...uvidime zajtra,planujeme pyrenejsky vystup...Vive la France

Arcachon

19

10:33

aug

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ked sa nam uz skoro zdalo,ze bude pekne, zacalo opat prsat...petang v dazdi, aspon ze nas hreje konak, ktory sme vcera v Cognacu nakupili...dnes vyrazime na najvyssiu…

Ile d'Yeu

17

11:58

aug

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime vsetkych bubakov, ktori sa vyhrievaju niekde v teplych krajinach...aj ked vo francuzsku byva v auguste vacsinou prijemne a slnecno, na nas sa slniecko usmialo…

zajazd SPANIELSKO-PORTUGALSKO

07

13:18

júl

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presun zatial zvladame s usmevom na perach a ten nam nezmrzol ani po nocnej hrmavici-trieskavici. Bastu Azuroveho pobrezia - Nice - sme dobili za slnecneho pocasia a uz…

Otke do konciaceho sa Mexika

15

14:31

mar

2006

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj konzulka.Verim ze aktivna dovolenka v Mexiku priniesla viacero pohladeni na dusi. Sona trosku smuti, ze nebola s Vami, ale uvazuju s Milkou o Skandinavii. Som…

Hello do Kiwi landu

17

16:41

nov

2005

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

z Francuzska zdravime maroska a maricku, co su teraz v Kiwi lande a zhanaju maorske naramky a ine cacky pod vianocny stromcek!:) tu vsetko v poriadku, auta uz nepalim,…

Jana Fórum
Marokanci na caste

21

17:19

aug

2005

Francúzsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte vsetci, pozdravujem domov aj v mene vsetkych smerujucich do Maroka.. Prave travime pekny den v Nice na plazi alebo v prijemnych kaviarnickach. Pocasie je zatial…

Peto Fórum

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.