84 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Fínsko (3)

Fínsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Fínsko

Fínsky streetfood a túra v Oulanke

17

15:47

aug

2011

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naša tretia tohtoročná skupina putujúca Škandináviou zdraví na Slovensko! Je nám skvelé, práve dnes sme si…

Recenzia na zájazd do Škandinávie

20

14:49

júl

2011

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcem touto cestou poďakovať CK , ale hlavne našej 1000% sprievodkyni Martine Čamekovej za skvelý zájazd Škandinávia a Pobaltie.…

Zdeno Fórum
Dobrý deň po fínsky

05

22:10

máj

2011

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hyvää päivää! Takto sa zdravíme na tržnici s domácimi a v parku, kde nás učia hrať svoju spoločenskú hru (my sme si…

Komáre na polárnom kruhu

25

13:20

júl

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak čo by ste dali doma za to keby ste sa mohli schladiť vo fínskom jazere a potom sa do pol jedenástej opaľovať pri teplote 22 stupňov?a to rovno pod pol…

Trajekt Tallinn - Helsinki

20

18:57

júl

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

No slnko nakoniec vyšlo a všetky fotky sa museli predsa fotiť na novo v inom svetle! Zdolali sme schody radničnej veže, dobre sme sa najedli ša…

Zima vo Fínsku

10

18:26

feb

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Čaká nás posledná večera. Fínsko sme si užili do poslednej chvíle, niektorí v Múzeu severnej vojny (prvé, kde som…

Snežné skútre vo Fínsku

08

16:09

feb

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Recepciou už znejú melancholické tóny fínskeho tanga a po hotelových chodbách rozvoniava dusený sob.. Dnes sa na n…

Psie záprahy vo Fínsku

05

21:22

feb

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

... veď sme len zopár kilometrov od ruských hraníc. Dnes sme sa ozaj dotkli hranice toho, čo sa volá ruská zima. Dva kilometre od rusk…

Zimná dovolenka vo Fínsku

04

21:04

feb

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Najprv pristanete v najsevernejšom hlavnom meste na európskom kontinente, potom vám zoberú všetku vodku a víno z nákupn…

Fínsko - zimná rozprávka

03

09:39

feb

2009

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásime sa z našej premiérovej cesty do zimnej rozprávky krajiny Nokie a deda Mráza. Na letisku v Helsinkách už čakáme…

Soby vo fínskych lesoch

25

18:26

júl

2008

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásim prechod do severného Fínska a aj prvé soby na cestách, máme sa fajn a chystáme sa na túru cez medved…

Horúco v Helsinkách

24

13:09

júl

2008

Fínsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

no počula som že vám prší..hm.blbé no. ja som zvedavá ako mi skupina príde k autobusu.či opálená alebo spečen…