53 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Estónsko (3)

Estónsko - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Estónsko

Prekvapivo škandinávsky

01

14:11

sep

2015

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme v hlavnom meste Švédska a to v Štokholme. Tu na nás čakala veľmi živá a hudbou sprevádzaná výmena strá…

Usmievaví Pobalťania

05

22:04

máj

2012

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tallinn ma vzdy zas a znova dostane. Nenormalne mesto,ako nakreslene.Dokonale historicke centrum s uzasnymi restauraciami a inymi sluzbami.usmievavi pobaltania poskytuju…

Zo zájazdu Škandinávia Laponsko 2011

04

10:20

júl

2011

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uz druhy den sa pohybujeme v pobalti. Nepravom zaznavana oblast za posledne roky neuveritelne skrasnela! Chodim sem uz 5 rokov no meni sa to tu nielenze z roka na rok…

Via Baltica

24

07:57

júl

2010

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pridam aj ja futbalovu story. Odkial ste?- Zo Slovenska.- Aaaa -Vitekas! Ano v Litve maju vsetky mena (ano, aj tie slovenske) priponu -as. (chudak Jozef) Vytautas, pa…

Hlásime sa z Tallinnu

20

09:32

júl

2009

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasime sa z Tallinnu. Dazdu uspesne unikame, tesne po skonceni prehliadky tohto krasneho stredovekeho mesta (mimochodom najzachovalejsieho a najväcsieho v europe)…

Stokholm, Helsinky, Tallinn

06

16:32

máj

2009

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Sme v Tallinne. Nasa cesta po metropolach severu pokracuje. Ked sme sa vcera na lodi z Helsink do Estonska rozpravali a pocuval som slova ako "tato cesta sa vyrovna Kube…

Príjemný Tallinn

06

19:14

máj

2008

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

hanza.stredovek.dokonale zachovane mestske hradby, utulne ulicky cisteho centra.dnes nam pocasie v talline opat prialo, aj ked z tallinskej plaze sme sa vratili riadne…

Estónsky stredojuhovýchod

26

19:52

aug

2007

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim z násho kempu nedaleko studentskeho mesta Tartu, kde mame dve obrovske pokosene luky len pre seba...ideme si dat turnaj vo frisbee, aj ked sa uz stmieva.…

Pozdrav pre Macu

25

10:40

aug

2007

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

som este zabudla pozdravit skandinavcov, mavajte sa dobre zelam dobre pocko, asi uz aj mate po vystupe..a PS pre macu - bola som vo vankusoch hihi

Stredoveká atmosféra Tallinnu

25

10:31

aug

2007

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Atmosféra uličiek historického Tallinu vás dostane. Vôňa pražených orieškov, škorice, byliniek sa rozlieha starými…

Príchod do Tallinnu

15

10:58

aug

2007

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mesto Tallinn, s zivou atmosferou 14 a 15 storocia nas privitalo azurovim nebom .Zaciname pocitovat depresiu z tohto gycoveho pocasia, kde su dazde, burky a 10 stupnov !…

Cestou pobaltím

25

11:08

júl

2007

Estónsko Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pokojny Kaunas, nocna a zivelna Riga a slnecny Tallin opat nesklamali a ucarovali vsetkym ucastnikom zajazdu...hihi...chystame utok na Helsinki, rybicky v trznici traste…