584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (31)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

India coskoro pride na Slovensko!

12

15:47

júl

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ludia pozor pozor! Po dvojtyzdnovej ceste "divocinou" sa vraciame domov. Snad jedniny spolocny zakon pre tieto a nase krajiny je ten gravitacny. A preto prichadzame…

Goodbye Lenin, ...teda Nepal!

07

07:32

júl

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Viaceri by sme pustili slzu, uvedomujuc si, ze za tamtou velkou branou je uz India a Nepal ze konci... Ale treba ist dalej, nechat za sebou jelenceky "cheetal" aj…

India: Jaipurske drinky a nem-chapeme z filmu

12

16:16

máj

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...normalne chodim len okolo s kratkou zastavkou, aby som do seba (aspon ja) hodil pohar cerstveho "papita lassi"... No tentokrat to bolo inac. Chlapik za drevenou…

Kupanie v Gange medzi Slovakmi popularne... (ehm?)

08

13:41

máj

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nepal sa nenormalne pacil. Myslim, ze nam colnici musel tahat pasy z ruky, ako tazko sa nam opustal... Ale ani India nezaostava, hned prve mesto - ziariace "Kashi…

oprava

03

18:32

máj

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Samozrejme pisem z Pokhary, Kathmendu je davno za nami,ale kedze sme dnes vstavali o 4.45 hod.tak mi to trochu pomalsie zapaluje. A este chcem tiez poslat velku pusu aj…

Pre Borata

03

18:19

máj

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mily Boratko,az po 3 dnoch som sa dostala k internetu, nedalo sa. Splav som zvladla pri vsetkej skromnosti na vybornu, do vody som nespadla, ale trochu som sa naglgala,…

Pre Kotesa na Slovensko

03

15:56

máj

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak opat jeden pekny den za nami, momentalne sme v Nepalskom Pokare, dnes rano o 4,30 sme pozorovali sunset, krasne osvetlene Himalaje, potom mensi shoping na darceky,…

Mumbai sabse acche shahar hai!

26

16:33

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Helou Namaste! India ma vyse miliardy panacikov (=obyvatelov) a len jedine mesto. Jedine SKUTOCNE mesto! Tram-da-da-daaa... Bombay! :) Vybalilo na nas to najlepsie,…

Kupanie v Kalkate

23

09:49

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ja som tam bol! Vo vode az po krk, spolu s ostatnymi Indosmi. Neviem, akosi mi to nedalo a musel som si to zopakovat. Ganga, najposvatnejsia z riek... Tam sa ku mne z…

Varanasi...

22

14:48

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...nas dostalo :) Super; ta atmosfera... Musi zazit kazdy!

Varanasi...

22

14:47

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...nas dostalo :) Super, ta atmosfera... Musi zazit kazdy!

Osedlame vsetko... (India)

20

07:05

apr

2008

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

To sa zase udialo veci, odkedy sme sem posledny krat pisali... Sme si dali zavazok, ze sa povezieme na vsetkom, co sa v Indii hybe. Riksa motorova aj cyklo, osedlali…