584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (37)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Arunachal 3

23

14:55

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

- okrem nasej skupiny je tu vsetko tehotne, inclusive zvierat - napis nad dverami: Cleanliness is near to godliness. kos sme nenasli, takze smeti svistia von oknom -…

Itanagar a Guwahati - vadzrajanska contra shakty pudza

23

13:40

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z Himlaji sme sa spustili opat do doliny. Mnisi nam hore v gompe spravili krasnu rozlucku. Dnes sme najprv vychutnavali pohlad na Brahmaputru z miesta bitky Hari-Hara…

Stastne Diwali

21

14:49

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Super. Dievcata situaciu trefne hodnotia. Ked som teraz prisiel do internet cafe zistujem ze ich fotografia je ako tapeta na vsetkych obrazovkach. To tiez vystihuje…

Postrehy z Arunachalu

21

11:35

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

- naftalin uber alles - na Andrejku sa prisiel pozriet na zachode pavuk velkosti cca 10 x 10 cm. odfoteny. domorodci ho defenestrovali. - dostupne mapy su znacne…

Z ALONGU do ZIRO - konec sveta!

20

15:41

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

D -domorodec. J-ja. D: Preco ste sem prisli? J: Sme turisti D: Aha. Chapem. .. Ste vyskumnici? J: Sme turisti. D: Aha.Hmm. Samozrejme chapem, turisti. Ste z National…

Novinky z Arunachalu

17

13:37

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

- oblubili sme si naftalin. je vsade. aj v umyvadle. - po ceste stahuju z koze hava. asi maju rodinnu slavnost. - telefonicka karta sa objednava mesiac vopred aj s…

Aldure je v jazyku kmena Galo slovo pri kt Vam odlahne

17

13:03

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes sa mi snivalo o posteli s perinou. Sme v Arunachal Pradeshi v jednej z najzastrcenejsich casti Indie-oblasti bez akejkolvek infrastruktury. Plavba neregulovanou…

Ako sa zacina demonstracia v Assame?

15

15:04

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Demonstranti zablokovali vsetky cesty veduce na svaty ostrov Majuli. Riksiarom vyfucali na riksiach kolesa.. Takto sa v Assame zacina demonstracia. Na nasej ceste uz…

zdravim do Barmy

15

13:41

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chalanmi drzim Vam palce. Ozvite sa mi na tuto cestovatelsku adresu. Som TU za kopcami....

Assam a Ahomske kralovstvo

15

13:38

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Good morning sir, your tea is ready. Takto nas vitaju kazde rano tu v Assame. Plus samozrejme cerstve noviny pre kazdeho. Assam je miesto kde prvi cudzinci ochutnali…

7 sestier, Angami a kedy zomiera kamen?

12

15:29

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

"Ten kamen bolo vidiet z daleka. Svietil aj v noci. Potom vsak jedneho dna zomrel.. Odvtedy tu iba takto lezi- cierny, tmavy, mrtvy" Tak takto nam opisuje status quo…

Pozdrav Eve z Bubo

12

15:27

okt

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj, Evi, pozdravujem z Assamu, Nagaland je uz za nami. Trosku ina India nez ta minuly rok, ale pekna. Prajem stastny zvysok cesty, mimochodom, predsa len sa vratim az…