584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (39)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Palovi do Ciny

27

15:53

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Pali, mate v skupine rodinu z Oscadnice? Ak ano, tak ich pozdravuj.Diky.

Lubosovi

27

15:50

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cau, to som rada, ze sa Ti to pozdava, podrobnosti som poslala mailom...a este poslem.EO

Namaste z Rajasthanu/ odkaz Lubosovi

26

17:02

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cavte vsetci doma, opustila som Rishikesh, oddychal som si pri bazene v Jaipure a prave sa chystam na veceru v carovnom Pushkare.. len chcem pozdravit vsetkych doma a…

pokracovanie...

22

11:39

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..cez jednu pani som dostala posolstvo od Bohyne Durgy...normale nou zacalo triast a potom rozparvala...V Rishikeshi spravili z Yogy trochu komercnu zalezitost, ale na…

pokracovanie...

22

11:39

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..cez jednu pani som dostala posolstvo od Bohyne Durgy...normale nou zacalo triast a potom rozparvala...V Rishikeshi spravili z Yogy trochu komercnu zalezitost, ale na…

Yoga a posolstvo od Durgy

22

11:34

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Caute vsetci vo svete, aj doma... Sice bez skupiny, ale uzivam si Indiu do spiku kosti... Vcera som doslata posolstvo od Bohyne Durgy, v jednom chrame, kde cez jednu…

Laska indicka

18

19:35

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mato - pozdravujem do krajiny ktora s tou, kde sa prave nachadzame my, superi o prvenstvo v pocte obyvatelov. (ajtak si myslim, ze Indov je viac, len ich este presne…

pre Pala

17

09:26

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pali, do galerie som pridala foto Manzoora, ak bz sa dala dat do katalogu, moc by to potesilo nasich kasmirskych priatelov:-) Dik.eo PS> vidime sa v Pekingu?

Este z Lehu

17

09:25

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chlapci do Agry vam prajem krasny zapad slnka:-) Dzim place Vam a klientom krasne zazitky, aj do Nepalu sa maju na co tesit. Mam radost, ze ste nevynechali kulturny sok…

Eva Fórum
Proste dovolenka v Lehu...

17

07:32

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...diky Evi. Tebe slniecko nad hlavou a zasnezene hory naokolo ...a ooobrovske "momo" na tanieri :)

Zlaty trojuholnik

17

07:26

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...ano, ano, presne tak. Bezny turista prilieta lietadlom do Dilli, v strese trieli autobusom do Jaipuru, potom rychlo stokrat vyfoti Taj Mahal a zase leti spat, ved…

Na dovolenke v Lehu

15

16:28

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim chlapcov z Indickych zajazdov, idem po Vasich stopach... George, napis mi pls na mail, co sa stalo v Sonamargu. Dik. Drzim palce na Nepal, Marek:-) Leh je…