584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (40)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Indira Gandhi International

12

20:27

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

India pozdravuje Slovensko. Hlasim, ze vsetci klienti pristali na letisku Indiry Ghandiovej, tu v Dili. Uz su vsetci ubytovani na hoteli a naberaju sil na zajtrajsi den.…

Už som si to obľúbil

11

23:05

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat. Zas a znova toto mesto, z ktoreho sa kazdy turista snazi cim skor zduchnut za niektorou z nespocetneho mnozstva indickych kras. Ale ja uz som tu po tolky krat a…

Zjednávanie v Indii

07

19:12

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Presli sme drsnymi Himalajami, pokojny Ladakh uz je tiez ta tam a podla nazvu zajazdu nam zostava uz 'len' India. Zajtra ideme na to - Jaipur a Agra sa v nasledujucich…

Rozlucka s Himalajami

04

15:52

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Bohuzial aj dni, kedy treba dat zbohom sa na nasich zajazdoch casto vyskytnu.Nic nenarobime, je nam smutno, zajtra skoro rano odchadzame z Lehu do Dilli... Ale so…

Leh

02

15:45

sep

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po tom, ako sme sa z typicky indickeho 'namaste' preorientovali na moslimske 'salamalejkum' uz opat menime prve slova po stretnuti sa s miestnym obyvatelstvom. Tu v…

India -Dharamsala

31

14:54

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim na milovanu Javu : -) a jasne ze zavidime... Pozdravujem aj Hanku s Radom, dakujem za pozdrav a dufam, ze sa nabuduce uvidime prave v Indonezii. Krasne spomienky…

Zuzka Fórum
smer Leh

30

08:57

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po ubytovani sa na nasich honosnych houseboatoch na jazere Nageen Lake tu v Srinagare sa skupina snazila prehovorit ma, aby sme tu ostali do konca zajazdu a domov…

India, Himalaje, Ladakh

30

08:31

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Srdecne vsetkych pozdravujem z nadherneho Kasmiru. Po prvotnom soku z chudoby a spiny v Delhi sme sa tu celkom dobre aklimatizovali. Pocas dvoch narocnych dni v Delhi…

Miro Fórum
Skupina na paprickovej expedicii

29

09:55

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

India je jedinecna a vychutnavali sme to do poslednej minuty, cesta s BUBO je naozaj o intenzivnych zazitkoch. Sikhska Gurudvara, dzinisticky chram, pohlad na Dilli…

Zuzka Fórum
henna tatoo

27

19:39

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim priatelov a znamych z Dilli a po Martinovej spravicke dodavam, ze henna tetovanie je uplne krasne....:-) Dala som si pekne 'zhovadi' ruky az po rameno a je to…

Namaste

27

16:55

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zatial co naberam smer Hong Kong skupina so zuzkou si uzivaju posledne dni v Dilli. Vcera sme v Jaipure spoznali co je to India a zabava. Miestne kino ponukalo posledny…

Jammu a Kašmír

27

12:39

aug

2006

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...a kto by chcel, nasiel by tam urcite aj tu papricku, typicku pre tento zajazd :) Ale vazne... Prepletali sme sa ulickami, kam slovenska noha este nevkrocila,…