584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (46)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Ladakh - trek z Lehu

01

16:00

sep

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ďura musím pochváliť za to, ako sme zohnali stop z toho treku. Prišli sme na cestu, došla dodávka a už sme sa viezli. Len tam zase…

Dušan Fórum
Zážitky v Ladakhu

01

14:44

sep

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Počasie máme na tejto ceste zatiaľ zajednané, ráno umožnilo super výhľad z Tsemo gompy priamo nad leho, dokonca sme sa dostali dnu, potom…

Civilizovaný Leh

31

13:19

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Lamayuru je nebeský pokoj - civilizovaný Leh mi príde po Sonnamargu až prehnané vyspelý :-) Chang bol fajn, aj jačí čaj,…

Dušan Fórum
Zdravím z Kašmíra

31

11:55

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Konečne zdravíme osobne, po zúfalých pokusoch v Jammu a Srinagare nám stále padajúci počítač v Lehu pripadá ako…

Internet v Kašmíre

29

09:28

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opäť sa ozval sprievodca indickej skupiny Juraj Martinka, tentoraz telefonicky zo Sonamargu, mestečka uloženého v údolí pod ľadovcovými pohoriami, len pár kilometrov od…

Po roku opäť smer Kašmír

24

13:38

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naša kašmírska partia je už pokope, dnes sme za idelálneho počasia absolvovali kultúrny šok v starom Dillí, dnes večer…

Pozdravy z Mumbai do kancelérie

23

12:44

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..tak o 2 hodiny a čosi odchádzam na letisko. Čaká ma náročná noc s Kubom, bombay ginom a pár filmami :) Áziu som zakončil ako…

Dojmy z Mumbai, India

22

16:09

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ako vyrazili? Ako do idúceho? Nič si nepamätám, všetko popriem :) Bombaj je fajn, pláž ako Copacabana, akurát na nej v stanoch…

31 hodín vlakom Dillí - Mumbai

21

18:04

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásim, že som po 31 hodinách cesty práve dorazil do Bombaja :) Ďuro, držím palce v Kašmíri!

Vlakom z Dillí do Mumbai

20

08:46

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Práve som sa na webe dočítal že môj vlak do Bombaja má 94 zastávok... Nastupujem o 1,5 h a v Bombaji som zajtra o 20:40. Doooosť dobr…

Na ceste domov...India

19

22:15

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Naša čínsko-tibetsko-nepálsko-indická skupina je už na ceste domov a za malú chvíľočku opustia medzinárodné…

Internet v Agre, India

18

15:23

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

 Niekedy sa čudujem, kde všade už majú internet :) sedím v Agre, asi kilometer od Taj Mahalu v nejakej kôlni a svietim si na klá…