584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (47)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Smer Taj Mahal, India

18

05:05

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásime sa aj my. Staré, Nové Dillí za nami.. o 2 hodinky vyrážame smer Agra a prekrásny Taj Mahal. Zajtra ráno keď sa…

Staré Dillí

17

10:15

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je neskutočné, čo všetko za dá vidieť v jednom meste za pol dňa... Staré Dillí.. Kravské povozy v zápche, milión…

Spolu v Dillí

16

18:24

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hurá, tak sme zase všetci spolu, napriek úkladom osudu sme sa zvítali - ja s oboma skupinami a oni navzájom. Zajtra horúca…

V Dillí ako doma

16

16:26

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlásim, že naša vlaková skupina dorazila do Dillí! :) Vlak meškal len 5 hodín pri odchode a 3 hodiny pri príchode do…

Na ceste do Dillí, India

15

16:40

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme aj my z indického Gorakhpuru. Cesta z Káthmandu bola jedna báseň, aj preto že sme si ju osviežili trojhodinovým raftom na nep…

Čo robiť v Gorakhpure, India

13

15:55

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak už som sa bol niekoľkokrát najesť, prešiel všetky markety, dal sa ostrihať, aktívne sa zúčastnil kriketového pouličné…

Po roku opäť v Indii

13

11:11

aug

2004

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Jožo, škoda že si so mnou neposlal našu partiu čo tak túži po hard dobrodružstve, družina v nočáku do Sonauli pripomínala posá…

Rozlúčka s Indiou

04

21:05

okt

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a u nás sa to už pomaly končí. Teda vlastne zostáva už len cesta domov. V Dillí sme sa zasa pekne zozbierali a svorne zamierili do Agry,…

Už sme v Dillí aj my!

02

19:19

okt

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

12 hodín meškal nás vlak ale už sme tu! Zajtra začína indický finiš!

Pozdrav z Dillí, India

02

17:47

okt

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj, zdravím vás všetkých z Dillí, mesta plného protikladov. Naša "menej papričková" letecká skupina sa s…

Andy Fórum
re:

12

20:13

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

jozo: tie chyby, to len preto, lebo som si zvikol asi moc na arabstinu. ;))) ale na stastie sa lahsie o tych peknych zazitkoch rosprava. inac, dnes som s michaelou…

martin Fórum
India - tri skupiny na jednotku

10

20:41

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Indie je práve 3 minúty po polnoci. Čítam fórum a zdá sa mi že ste sa zbláznili. Ako to že sa najlepšie…