584 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: India (48)

India - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - India

Indická rozprávka sa končí

10

16:34

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ľuboš sa ešte naháňa s treťou skupinou niekde po Delhi, Eva je s klientami na ceste do Delhi z Agry a ja s Ďurom už máme 2 dni voľno a tak si…

Tomovi z Dillí

09

17:59

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tom, môžeš nám závidieť naše krásne chvíle v Indii. Pozdravujú Ťa Lucia a Nataly, boli s Tebou v Sýrii. Ale…

India 2003 - opäť v civilizácii

09

07:59

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uff už aj tretia skupina v Dillí. Dnes sme preleteli Himaláje a opäť zažívame 30st, horúčavy. Všetci sú OK. Jožo, Ďuro je…

Dovidenia India

09

07:35

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ideme s Ďurom po ulici vybaviť Ľubošovi hotel pre 3. skupinu, keď zrazu sa zo zatáčky vyrúti bus a narazí na auto pred ním. Nič zvl…

Expedícia India 2003

08

10:42

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme bikerov z Čadce. Teraz sme v Lehu 3.skupina s Ľubošom. Počasie zatiaľ dobré, dnes máme voľno, tak sa flákame po meste. Zajtra…

Pozdravy z indického Lehu

07

15:03

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Máme najlepšie počasie na svete. Krém nepomáha. Vrátili sme sa z krásneho treku, vychutnávame budhistické obrady…

India, príchod do Manali

05

10:39

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdravujeme všetkých doma. Teda ja{Eva} v mene celej skupiny. Všetci sme v poriadku, zdraví. 12 ks sa mi podarilo previesť cez obávan…

Eva Fórum
3. skupina v Indii

04

15:22

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Uff a je to už aj za nami, Po 4 dňoch sme aj my opäť v civilizácii. Všetci všetci Ok aj Rasťo aj Dušan, ktorí Vám istotne…

Fantastická India

03

10:08

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Aha, tak už vidím, že bolo pár ľudí na našej stránke a píšu svoje dojmy. Je to tak, cesta z Lehu do Manali je za nami,…

Keylong, India

03

09:28

sep

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

HARDCORE za nami (Kejlong) a dnes taký menší nočný presun do Delhi(čerešňa na chapati-roti)...máme za sebou minuloročné…

Kašmír - raj alebo peklo?

31

16:21

aug

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Keď je niekde na zemi raj, tak je to tu, tak je to TU. Napísal o Kašmíre perzský básnik a zdá sa že mal pravdu. Práve…

Shrinagar v Kašmíre dlho pred ostatnými turistami

30

19:17

aug

2003

India Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Z hlavného mesta Kašmíru zdravím za celú tretiu skupinu. Práve som dotelefonoval s Evou, ktorá je v Kargile v najlep…