754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (35)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

uz budeme trenovani

23

13:21

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ozyvame sa priamo od zahrobnej armady prveho cisara jednotnej ciny. cesta vlakom celkom v pohode, zajtra do Chengtu uz budeme trenovani...vecer si ideme pozriet…

duro Fórum
cinania su snad z gumy

22

03:33

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak dnes pomaly opustame Peking a mierime vlakom do Xianu. vcera sme po velom mure a letnom palaci este stihli skvelu akrobaticku show, ti cinania su snad z gumy..a uz…

duro Fórum
Beijing

21

17:45

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kedze na nazory na krajinu su tu fundovanejsi (sprievodcovia), ja seba len toto: pridte do Pekingu, je tu chladnejsie ako na Slovensku. A pred chvilou sme pili flasku…

zdeno Fórum
Každým rokom sa mesto mení

21

13:16

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po 2 mesiacoch som opat prisiel do svojho najoblubenejsieho mesta a ked som uvidel nasu sprievodkynu, chcel som ju priatelsky objat a ona ze co blbnem ze nie je…

CTNI

20

09:18

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak velka vymena turnusov uz skoncila, dnes sme vytrvalci z mongolska a cerstve posily z domoviny presli zakazanym mestom, teraz sme uz ubytovani, najedeni a…

Duro Fórum
tak sme to dokazali

16

13:19

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak sme to dkazali!! presun z oSainshandu do pekingu za jediny den. absolutny rekord, dnes sme uz preskumali zakazane mesto a najnovsie pripravy na olympiadu, vazeni,…

duro Fórum
STARBUCKS

15

19:48

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kika, opis mi presne do SMS, co chces, bol som sa pozriet a nenasiel som to. Pozdravujem vsetky dievcata do kancelarie, tesim sa na vas. Palo

program na 100 percent

15

19:46

júl

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ano, ani, neozvali sme sa dlho, ale fakt nebolo kedy. Od rana do vecera uzasny program. Kraby v Hangzhou v pikantnej omacke a dalsi den HOT POT, karaoke v Suzhou az do…

Propaganda- disco club

21

16:36

máj

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po vcerajsej noci, ostali 3 deci a k tomu dva mokre chlebicky... I takto znie jedna slovenska piesen a vyslovene sa hodi na to co sme vcera roztocili v jednom z prvych…

pozdravy

18

02:20

máj

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prave sme sa naranajkovali , uz sme pobalene a chystame sa do mesta. Navecer odchadzame do Pekingu. Srdecne vsetkych doma pozdravujeme, sme v poriadku. Ak bude…

Hura na Peking

18

00:51

máj

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes este posledne chvile v Xiane a odpoludnia poslednykrat v Cine nas caka presun do Pekingu lezadlovym vlakom, ktory je skratka uzasny a netreba mat pred nim ziadne…

Zita Fórum
plutie a ine drobnosti

17

18:17

máj

2007

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

plutie, chrchlanie,... na to si tu musi slovak rychlo zvyknut, ale da sa..., oci nam od ryze este nejdu do kriva, ale clovek nikdy nevie. Dnes vecer sme to roztocili…

jana Fórum