754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (15)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Ni hao, Čína

14

18:13

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V povedomí mnohých Európanov je Čína záhadnou krajinou spojenou s predsudkami a nedôverou. Hneď na začiatku pobytu Čína vyvracia moje európske predstavy - ulice miest…

Veronika Fórum
Na Čínu nezabudneme

13

10:18

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po včerajšom návrate sme dospali nedospané. Rozmýšľame, ktorý zážitok v Číne bol najlepší, ktoré mesto najkrajšie. Zostaviť poradie sa nedá. Všetky boli naj... Jedno…

Hongkong-Macao-Cina - SKVELEEEEE

12

19:30

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte Bubaci, dnes o 13:50 sme pristali na viedenskom letisku po 18-tich dnoch stravenych v Azii na trase Hongkong-Macao-Cina.... niekto povie, ze dlho, ja som sa…

Tatiana Fórum
krajina zazrakov

07

13:27

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cim severnejsie tak je teplejsie, lepsie, veselsia nalada, kufre sa zvatsuju, chut na ryzu je vacsi, sojovka sa stva velkym kamaratom, cinania sa viac pacia, skupina…

Zeleznice

05

14:54

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Srdecny pozdrav v Ciny, prezierame sa, flase takmer prazdne, sprievodca fandi ceskym hokejistom a malo pije.... cinskeho caju, skupina slovenskym hokejistom a pije vela…

barbara Fórum
Ako sme (ne)spali v klastore…

05

11:19

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas vylet na tibetsky vidiek opat zanechal dojmy. Iba ta noc, bola opat narocna, moc sme toho nenaspali, spanok v 4500 mnm byva tazky. Aj ja to mavam tak pol na pol, raz…

1. maj

02

11:29

máj

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Prvy mj v najvacsej komunistickej krajine Cine a pritom v najvacsom meste Sanghaji... V uliciach bolo niekolko milionov cinankov ale ziadne transparenty nemali,…

Gan bei Zhongguo

28

16:50

apr

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

..alebo nazdravicko Cina. Zajtra tuto megakrajinu po niekolkych nielen slnkom nabitych dni opustame. Ideme niekam, kde to ofiialne tiez patri Cine, ale pocitovo to uz…

Podakovanie sprievodcovi

26

11:42

apr

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rád by som sa podakoval za super zájazd Čina a okolie... Sprievodca Marek Ivan..nás ohuril svojimi znalostami o Číne ako aj svojim vystupovaním. Za čo ešte raz vdaka.…

Mojmir Fórum
"aAaAAAAaaaAAaAAAAAA!!??" ("Doniesol som toto maso, koho je?", doslovny preklad)

23

18:17

apr

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

...ze co? Ze hned ako nastupil v Blave do autobusu, ze vsetky baby zo zajazdu vysibal?? To bude typek!... :) Zatial parada. Neni den, kedy by sme sa smiali menej, ako…

O spizo a paprce ale aj o tom, kto z koho na stanici

22

16:40

apr

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

V Cine sa vari dobre a to tak dobre ze clovek sa raz dva aj palickami jest nauci. Kedze Cinania su spolocensky ludia jedia spolocne. Z velkych mis si nakladaju na…

Pistalkari, ropuchy vo vyklade a veterny diabol

20

16:48

apr

2011

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po Cine nas uz tyzden sprevadza slniecko. Cez ultramoderny giganticky Sanghai, zahrady a jazera Hangzhou a kanaly ci bonsajovy sad Suzhou. Asi viete ze Cina je…