754 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Čína (39)

Čína - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Čína

Pozdrav

16

09:35

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pozdrevujem Heni a Dejvida a Judith CIN8.-20.7.2006" Ako sa mate? Mozes mi poslat pls. Tvoj mail? Dik! Maja

Palo, kde si?

12

14:32

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Osprchovany, v cinskom zupane, po tom, ako som si bol zabehat 8 km v hotelovom fitku, ktore ma asi 100 metrov stvorcovych a sklada sa z jedneho pasu na behanie a jednej…

odlietame

12

00:56

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nasa specialna skupina 60 riaditelov firiem odlieta spat na Slovensko. V Pekingu sa briezdi a z 19 poschodia 4* hotela pozeram ranny ruch ulic. Auta sa krizia s…

LUBOVI do krajov Indickych

11

15:34

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cau Lubos a skupina, pozdravujem z Yangshuo, Cina. Trochu sa tu motam, zajtra idem skumat okolite jaskyne, kupat sa v bahne a trochu bicyklovat cez ryrove p[olia..…

Peking, zasa Peking

09

20:20

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Po styroch dnoch v raji na ostrove Hainan, z ktoreho sa nam ozaj nechcelo odist, sme preleteli cez celu Cinu do hlavneho mesta. Prva prechadzka pa Wanfujingu sa pacila,…

HAINAN, TROPICKY OSTROV

08

11:23

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred dvoma dnami v Cine oslavovali jeden z najvacsich sviatkov v roku, MESACNY FESTIVAL, kde pri splne mesiaca si ludia daruvavaju mesacne kolaciky. Nas 5* hotel…

tropicky ostrov

07

11:08

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime vsetkych z tropickeho ostrova Hainan v juhocinskom mori, kde v najlepsom rezorte ostrova Sheraton mame na starost 60 clennu skupinu, zajazd na kluc. Po tom, ako…

Posledny den zajazdu

06

13:49

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nas zajazd pre milovnikov historie Ciny speje ku koncu. Dnes sme navstivili Zakazane mesto a Uholny vrch, na ktorom sa obesil posledny cisar dynastie Ming. Napriek tomu,…

Cesta vlakom za nami

02

18:51

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Taaaak, prvu spolocnu cestu vlakom sme zvladli na vybornu! Cestovali sme vcera, v den vyrocia vzniku CLR - statny sviatok, vsetci Cinania sa blaznia a cestuju ako o…

prsi, ale my sme vysmiatii

01

01:25

okt

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je nadherne uprsane rano,1. oktober, najvacsi sviatok v Cine, vznik CLR. Nam to vsak vobec neprekaza, zajazd sa presuva spolu s Radom vlakom do Xianu, niekdajsieho…

Sme v raji!

29

19:54

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Niekedy sa hovorievalo, ze rajom na zemi su mesta Suzhou a Hangzhou. Mozeme potvrdit, ze toto prislovie uz zase plati. Nasi ludia boli taki uneseni krasou klastora…

Martinovi do Kathmandu

28

02:28

sep

2006

Čína Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj Mato, dakujem za SMS, cely svet ja tak spojeny, ze si zo Shanghaja pisem a mailujem so vsetkymi sprievodcami a kancelariou. Zial Tebe do Nepalu poslat SMS sa mi…