171 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Egypt (14)

Egypt - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Egypt

MISR NEWS tusim IV

07

13:55

máj

2006

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Posledne popzdravy z Egzpta, ano draha Karkade, som to ja. Predstav si, ze Ashraf je v Berline, kde ma tucnu nemecku zenu a 1 mesacne bibi. takto to ten zivot zariadil.…

Butrus Fórum
MISR NEWS III tusim

04

22:28

máj

2006

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravime Vas z Luxoru, mesta plneho uzasnych pamiatkok a rozkopanych ulic, je tu prijemnych 40 stupnov v tieni. Vystaveni, ale nabiti poznanim sme dnes poobede…

Butrus Fórum
MISR NEWS II

02

22:12

máj

2006

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak dnes priateli sme zazili jeden z vrcholov cesty. 60 km od sudanu, 300 km v pusti, na brehu najvacsieho ulemeho jazera na svete sme videli chramy, stare 2500 rokov,…

Butrus Fórum
Egypt

06

15:32

okt

2005

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte bubaci, vsetci ti, ktori ste boli v septembri na zajazde v Egypte. Bolo to skutocne uzasne ale hlavna vdaka patri prave Misovi. Miso bol si absolutne skvely,aj po…

Tatiana Fórum
Z LUXORU DO HURGHADY

30

17:04

sep

2005

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

tak uz sme opustili dnes rano vychodny breh starovekeho Vesetu/Theb/Luxoru. uprimne povedane uz teraz nam je smutno za fantastickou atmosferou a kralovnou Hatsepsut,…

miso Fórum
z aswanu

27

17:40

sep

2005

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

vzdy pisem malym. pre kratkost casu. sme fajn partia milych usmievavych aj novobubakov. dnes sme dvakrat pokorili obratnik raka a videli tak nadheru z obdobia novej…

miso Fórum
z alexandrie

22

19:57

sep

2005

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

rozhodol som sa ze vam nebudem pisat rozsypanym cajom-ako arabske pismo nazvali aerolinky pri vyplnani vstupneho formularu. doleteli sme cez prahu do kahiry super.dnez…

miso Fórum
Ahojte EGYPŤANIA

04

12:22

máj

2004

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

čaute, ja vám (sediac v práci v Bratislave) tu tajne závidím vašu cestu Egyptom, keďže aj ja som tam bola s vami v roku 2001... E…

Ildi Fórum
pozdraf z egypta II

02

12:50

máj

2004

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

marchaba z aswanu, najsuchsieho a nejteplejsieho miesta na nasej maticke zemi! po rekordne kratkej ceste vlakom sme tu a vychutnavame si uzasnych 42 stupnov v tieni!…

peter Fórum
Brušná tanečnica

30

23:07

apr

2004

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Brušný tanec pochádza z francúzskeho slova danse du ventre, z Alžírska. Je to nesprávne pomenovanie pre tanec, pretože sa doň zapája každá časť tela a kĺby a boky. V…

Peto Fórum
misr II a vojenska porazka Egypta

07

18:08

okt

2003

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

opat sa po dlhsej odmlke ozyvam z krajiny, kde prave vcera pompezne oslavili najvacsiu vojensku porazku vo svojich dejinach, z tepleho Egypta. Tak ako v maji aj…

Tisíc a jedna noc - detašované pracovisko BUBO

22

12:44

aug

2003

Egypt Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak som už konečne vysypal popol a vylial vodu z vodnej fajky a môžem povedať, že včerajší arabsky večer v našom cestovateľskom BUBO centre…

Predaj sa začína o

- dní - hod -min -sek

OD PÓLU K PÓLU 2025

NAJVYŠŠIE ZĽAVY OD 13.9.