198 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Juhoafrická republika (16)

Juhoafrická republika - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Juhoafrická republika

Koniec po 7 500 km

22

16:22

apr

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Hlasime sa vam z Johannesburgu :) Konecne sme dorazili do ciela nasej cesty, mame za sebou viac ako 7 500 km okruh JAR, Zimbabwe, Botswana, Namibia. Dnes to zalejeme…

Milan Fórum
Konecne v Juhoafrickej..

20

16:54

apr

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte bubaci dnes sme odsledovali spod stolovej hory v Cape Towne, ze mame noveho papeza, tak sa tesime tiez aj ked to tu moc neznamena, ale predsa titulok na prvej…

Milan Fórum
Velka Afrika

02

15:21

apr

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tomas mi prave poslal spravu, ze skupina na Velku Afriku je nachystana v Bratislave a my tu v Johannesburgu sme nachystani tiez, auto vyumyvane, kava na kazde rano…

Milan Fórum
Posledne kilometre v Juznej Afrike

10

15:43

mar

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Teraz som si dal steak 100 km od Namibijskych hranic a vyrazam do dalsej krajiny na mojej ceste. Doteraz cesta prebiehala v pohode popri kamennej pusti, ktora sa…

Milan Fórum
Najjužnejší bod Afriky

09

00:00

mar

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Je to sedem rokov, co sme zacali robit zajazdy do Juznej Afriky. Mam tu dalsiu skupinu a prechadzame napriec juhom kontinentu. Tak vas vsetkych zdravim nedaleko…

Milan Fórum
Pred cestou

07

08:09

feb

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Opat zdravim vsetkych z Juznej Afriky! Tentokrat vyrazame na cestu, ktora sa da nazvat doslova od obratnika po rovnik a naspat. Zacneme v Mozambiku, Maputo, plaze,…

Ochutnávka vína v Materskom meste

27

00:00

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dnes koncime nas pobyt v Kapskom meste. Prevcerom sme zvladli Stolovu horu, dnes sme zvladli Mys dobrej nadeje a vcera ochutnavku juhoafrickeho vina v najstarsej vinici…

Cape Town day 2

24

16:45

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Mame za sebou druhy den v Kapskom meste. Cely den pofukuje prijemny vetrik, ale teraz zistujeme, ze sme to s tym slnkom prehnali. Nuz co uz. Ale aspon sme pozreli cely…

Cape Town

23

09:38

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Som v Cape Towne, alebo spravnejsie v tzv. Mother city. Cerstvy vietor od Atlantickeho oceanu ma drzi na nohach, v mori plavu tulene, kusok dalej velryby, za chrbtom je…

Z Johannesburgu

22

10:21

jan

2005

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak a je to tu. Zdravim vsetkych bubakov z Johannesburgu. Let so Swissom bol skvely ako vzdy aj SKY CAPTAIN. Joburg ma privital tradicnou vonou Afriky, bus je za rohom,…

Doma z Afriky

23

14:20

apr

2004

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Cafte vsetci stastne pristati Africania! Aj vo Vasom mene este raz dakujem Tomasovi a Pajkimu za skvele zazitky a starostlivost na jednicku. Pajky, Doniest do roboty…

Dasa Fórum
bye Afrika

21

17:21

apr

2004

Juhoafrická republika Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tak stastne zacheckovani sa s Afrikou pomaly lucime. O par hodin odlietame z Joburgu. Let z Cape Town bol trochu traslavy, podobne ako autom po namibijskych cestach :-).…

pajki Fórum