821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (18)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Kuba, najlepšia dovolenka

28

13:16

feb

2014

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tento zájazd na Kubu vybral manžel, zariadil a mňa len pozval. Ciže moja "vina" to nie je :). Zo začiatku sa mi zdalo, že poznávačka bude veľká z…

Stále ňou žijeme

23

13:16

feb

2014

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Predvčerom sme doleteli z Kuby Absolut-total domov. Stale žijeme Kubou, počúvame CD Compay Segundo-a ktorého hrob sme mimochodom tiež navštívili. Doteraz som bol…

Zmiznú oblaky?

16

19:11

feb

2014

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Tato zima je neskutocna, slnko nie a nie zmiznut za oblaky a teploty plazoveho typu. Kuba. Co viac si priat na slnecnom pobrezi Atlantiku s nadhernymi plazami, kde…

Boli sme nadšení nielen...

04

23:50

feb

2014

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

chceme sa poďakovať Bubákom za sprostredkovanie úžasnej kubánskej atmosféry v predvianočnom období roku 2013. Boli sme nadšení nielen krajinou, prostredím, netradičným…

Kubánska vlna

03

03:07

dec

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj vsichni bubaci Prave se vracíme ze zájezdu Kuba absolut 16. -30.11.2013, ktere jsme si prodlouzili o 3 dny v Mexiku. Pro vsechny kamarady mexiko bylo…

Ludek Fórum
Nevadí dážď či blato

27

18:24

nov

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Rano bol vystup z pohladu jednoduchy. Aj navonok slaby dazd vsak sposobil rozvodnenie rieky, ktoru sme museli zdolat. Vahali sme. Stolova hora bola tak blizko a nasa…

Pomaly mesiac

26

14:48

nov

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubáci, pomaly to bude mesiac, odkedy sme sa vrátili z Kuby (absolut total) a naše zážitky sú „absolut total“ úžasné. Krásna krajina, fantastická príroda,…

Všetko sme vyskúšali

21

11:56

nov

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravíme všetkých Bubákov. Práve sme sa vrátili zo zájazdu Kuba absolut total.Bubo zase raz nesklamal, poskytol maximum. Vďaka výbornému sprievodcovi Michalovi…

Srdečná vďaka všetkým

18

16:14

aug

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Chcem pripojiť svoje vyjadrenie k zájazdu Kuba absolut total od 16.6. -1.7.2013, skvele pripravené, skvele zorganizované, skvele zvládnuté... videli sme, čo iní nevideli…

Peter P. Fórum
Úplne nás to dostalo

10

15:05

júl

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte skupina "Happy birthday" Kuba absolut total 16.6.-1.7., pozdravujem Milenu, Tanu a Marosa. Aj ja sa pripajam do BuboFora a mozem potvrdit, ze Kuba absolut total…

Iveta Fórum
Potvrdenie napísaného

08

09:18

júl

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Zdravim Tatianu s Marosom a aj ostatnych ucastnikov super zajazdu . Mozem len potvrdit,co napisali a este to vsetko umocnit na druhu. Bola som s Bubom prvykrat a bola…

Milena Fórum
Úplne iný svet

07

20:05

júl

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred par dnami sme sa vratili zo zajazdu absolut total Kuba, a este stale postupne vstrebavame vsetko to krasne co nam Kuba a samozrejme nasa Katka ponukli. Kuba je…