821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (19)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Ťažko vybrať naj zážitok

24

01:33

jún

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

nase letne Kuby uz zacali..mame za sebou tolko zazitkov, ze tazko vobec vybrat ten najlepsi..v Havane sme ani jednu noc neoddychovali a kto zvladol rusny nocny zivot s…

Sumarizácia

15

00:13

jún

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte, Je to už pomaly mesiac od návratu z Kuby, ale asi ten najlepší čas na sumarizáciu zážitkov, ktoré sa stihli medzitým usadiť v hlave. V mojej pracovni sa práve…

Tomas Fórum
Tajomná a nezabudnuteľná

12

21:43

máj

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ach krásna, nezabudnutelná, tajomná KUBA!!!!Spomienky sú neskutočne silné.Síce už doma zásoby Havany a Guantanamery pominuli, vôňa Karibiku je už tiež dávno preč, zostal…

G&G Fórum
Ešte stále na kubánskej vlne

12

18:55

máj

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ešte stále na kubánskej vlne,ešte stále a možná stále viac ,so spomienkami na plnohodnotne prežité dva týždne na dovolenke na prekrásnom Karibskom ostrove-Kube so…

Spomienky na celý život

11

21:20

máj

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Určite si nevyberte zájazd na Kubu absolut total, ak máte radi pohodlie a all inclusive. Ale ak chcete zažiť niečo, na čo budete spomínať asi celý život, je tento zájazd…

Silvia Fórum
Nestíhali sme spať

05

00:00

máj

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred týždňom sme sa vrátili z Kuby. Kuba splnila naše očakávania . Bola krásna, farebná, veselá, voňavá a rumová. Zišli sme sa skvelá partia poznaniachtivých a spolu s…

Splnenie očakávaní

04

23:28

máj

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

14.4.-25.4. super, Kuba splnila moje očakávania, myslím že je dobré dopredu si veľa vecí prečítať aspoň čo sa píše v pokynoch. Naša Petra sa o nás starala excelentne a…

Anton Fórum
Sporadicky

30

21:47

apr

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Namestie revolucie v Havane sa zaplna ludmi uz len sporadicky. Jeden den vsak nesmie chybat a to je 1.Maj. Vsade vlaje kubanska trikolora, pripravy su vo velkom tempe a…

samostatna kapitola

19

10:52

apr

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Kuba ocarila viac ako sme cakali. 16 dni sa zdalo vela ale takto spatne by som dlhsi cas venovala Cienfuegos,Trinidadu aj mestecku Baracoa. Havana je samostatna kapitola…

M. Fórum
Úžasná atmosféra

13

11:17

apr

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pred týždnom sme sa vratili z Kuby a musím povedať, že velmi nám učarovala, nádherné mesto, mily a vesely ludia a užasna atmosfera doplnena sprievodcom Michalom..…

darina Fórum
S partiou

04

14:40

apr

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte bubáci, vrátila som sa zo zájazdu po Kube. Výnimočný zážitok, skvelí sprievodcovia. Jedna vec, ktorá mi vadila, bol veľký počet ľudí v skupine. Približne 40 ľudí…

Eva Fórum
prekrasne prijemne pocasie

14

02:35

mar

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahoj vsetkym, ci uz cerstvo doma skupinkam All inclusive, alebo Hladacom Raja, ci Havana Varadero. Hlasime sa z Havany, kde mame prekrasne prijemne pocasie. Dnes sme…