821 príspevkov

Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta: Kuba (20)

Kuba - skúsenosti a instantné zážitky priamo z miesta.

Turistické tipy a zážitky - Kuba

Konkurencia a dom

21

00:04

feb

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

A je to potvrdene. Napriek velkej konkurencii kanadskych fanusikov sa nam podarilo zalozit slovensky dom na neuveritelne krasnej plazi na juhovychode Kuby. Odkial zneju…

Romantika ako sa patri.

14

02:39

feb

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Romantika ako sa patri. Malecon je pri zapade slnka nadherny. Ludia naokolo, rybari chytajuci svoje denne ulovky a velka pohoda vo vzduchu. Tak nejak by som opisal…

Viac času

12

00:17

feb

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ahojte Bubáci a Bubáčky! Rada by som Vám popísala zážitky a dojmy z Kuby, z ktorej sme prileteli len pred necelými dvoma dňami. Na takýto zážitok (Absolut total!) naozaj…

S Ivanom nezabudnuteľné

11

23:58

feb

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

ahojte.. trosku som uy presiel par zajazdov a preto smelo mozem hodnotit....kuba total absolut s ivanom strapekom je to naj co som doteraz zazil...ivan s kubou a kuba s…

tonci Fórum
dojmy sú doteraz veľmi živé a nezabudnuteľné

22

21:41

jan

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Môžem poradiť, Kuba absolut total bola totálne výborná. Zúčastnili sme sa zájazdu v novembri 2012, dojmy sú doteraz veľmi živé a nezabudnuteľné. Zaujalo všetko: výborný…

MARIA Fórum
Ústne odporúčanie

19

16:44

jan

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Pekny vikend prajeme Maria. Pre kazdeho klienta je lepsi iny produkt a preto my v BUBO individualizujeme Vase poziadavky. Ak nemate ustne odporucanie od Vasho znameho,…

BUBO Fórum
Poraďte

19

10:25

jan

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Vie mi niekto poradiť, čo je lepšie Kuba absolut total alebo Kuba all inclusive. 

maria Fórum
Pls kontakt

09

20:32

jan

2013

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Dobry den , chcela by som poprosit o kontakt- mail na sprievodcu , ktory sa zaobera Kubou , dakujem .

ivana Fórum
Plná dojmov

02

20:13

dec

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Nádherný zážitok- možno, čo sa týka dovoleniek, životný. Hneď po návrate som bola plná dojmov, ale zatiaľ nespracovaných. Teraz si, po dvoch týždńoch od návratu…

Zuzana Fórum
Dobrá organizácia

28

10:13

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Před necelými dvěma týdny jsme se vrátily z nádherného zájezdu na Kubu. Kuba je překrásný ostrov pro nás zajímavý nejen co do přírodních krás ale i z hledska režimu.…

rytmy salsy miestnej kapelky

20

03:18

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Havanou sa prehnala nasa skupinka a maraton..snazili sme sa vymacknut z naseho dna kompletos, co sa dalo..a tak sme si dali aj daiquiri a la hemingway aj prechadzku…

Autenticky

17

21:37

nov

2012

Kuba Cestovateľské tipy a zaujímavé miesta

Ďakujem, že vďaka Bubo som si mohla splniť sen. Vidieť Kubu v tak podrobne a tak autenticky...... Ešte raz veľké ďakujem.

Lucia Fórum