Úplne nás to dostalo

Úplne nás to dostalo

Ahojte skupina "Happy birthday" Kuba absolut total 16.6.-1.7., pozdravujem Milenu, Tanu a Marosa. Aj ja sa pripajam do BuboFora a mozem potvrdit, ze Kuba absolut total nas uplne dostala. Vdaka nasej sprievodkyni Katky Liskovej sme sa o Kube z jej zaujimavych rozpravani vela dozvedeli, vela sme videli, umoznila nam stretnutie s domacimmi Kubancami priamo v ich pribytkoch, ochutnali sme mnohe nepoznane, bol to sucane aj kulinarsky poznavaci zajazd. Vysoko hodnotim profesionalitu nasej sprievodkyni, jej organizacne schopnosti, informacie ktorymi ovplyva, bohate ´cestovne zazitky a jej nekonecnu trpezlivost pri zodpovedani nasich opakujucich sa otazok, talent pre stmelenie skupiny, spolu s kubanskou sprievodkynou Karin a s kubanskym soferom nas bezpecne a v pohode previezli celkou Kubou. Ano Kuba je uplne iny svet, nemaju tam prepychove vily, luxusne auta, je tam horuco a vlhko, ludia su lenivejsi, ale velmi srdecni a maju zabavnejsi zivot. Ano, my sme Kubu videli a odporucam Kubu absolut total kazdemu kto chce zazit pohoda, klidek, tabacek, rum a salsa. Iveta

K

Amerika  

Kuba


náročnosť

12 dní

Trvanie

5049
K

Amerika  

Kuba


náročnosť

16 dní

Trvanie

4994
K

Amerika  

Karibik, Kuba, Mexiko


náročnosť

13 dní

Trvanie

4026
Kuba pred a po Fidelovi
Prémiový blog

Prémiový blog Kuba pred a po Fidelovi

Na Kube som bol po prvý raz pred vyše dvadsiatimi rokmi a vtedy som sem lietal pravidelne. Následne však prišla dlhá pauza a na Kubu som sa vrátil…

Ľuboš Fellner 45 min. čítania
Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť
Prémiový blog

Prémiový blog Karibik - všetko, čo ste potrebovali vedieť

Keď sa povie Karibik, hneď sa nám vybaví: slnko, božský relax, modré more a biele pláže, sladký život pod palmami, drinky, pohoda, láska, ...…

Ľuboš Fellner 50 min. čítania
Fidel entre nosotros - Fidel medzi nami
Prémiový blog

Prémiový blog Fidel entre nosotros - Fidel medzi nami

Len pár mesiacov pred Fidelovou smrťou, 13. augusta, sa po celom ostrove diali veľkolepé oslavy 90. narodenín vodcu. V mestách sa vybudovali pódiá.…

Ďalšie dovolenky do krajiny:

Viac informácií o krajine: